Przygotuj się na Wielkanoc – przegląd gazetek spożywczych

  • Wielkanocne promocje

Wiele osób nie wyobraża sobie Wielkanocy bez uroczystego śniadania. Nareszcie można skosztować tradycyjnego mazurka, zjeść pyszny żurek z białą kiełbasą i inne potrawy przygotowywane specjalnie na tę okazję. Najlepszy smak można jednak uzyskać wyłącznie z produktów wysokiej jakości. Na szczęście dla portfela, sklepy spożywcze ogłaszają w tym okresie promocje na artykuły spożywcze – zobacz, co możesz kupić w niższej cenie.

Słodycze

Wielkanoc jest długo wyczekiwana między innymi ze względu na przybycie zajączka, który zgodnie ze zwyczajem przynosi prezenty, a w szczególności słodycze. Właśnie dlatego w sklepach z artykułami spożywczymi pojawiają się teraz słodkości o najróżniejszych kształtach i smakach. Wystarczy tylko wymienić czekoladowe jaja, kury i zające dostępne w wielu sieciach sklepów. W Lidlu jest dodatkowo baranek wykonany z białej czekolady – z powodzeniem może zastąpić swój lukrowany odpowiednik w wielkanocnym koszyczku. W Carrefourze natomiast wzrok przyciągają urocze figurki niebieskich króliczków marki Kinder. Warto pamiętać, że w tym sklepie można czasem wykorzystywać kody rabatoweNetto można taniej kupić cukier i twaróg sernikowy, a w Wielkanocne śniadanie

Podstawą porannego posiłku w Dzień Zmartwychwstania Pańskiego są jajka, które można przyrządzić na różne sposoby. W Kauflandzie i Tesco są teraz na nie promocje. Z kolei w Biedronce są obecnie zniżki na różne rodzaje majonezu, który podkreśla i urozmaica smak jaj. Na wielkanocnym stole ważne miejsce zajmują także wędliny. Pod tym względem, szeroki wybór prezentuje Carrefour. W ofercie tego sklepu znajdują się m.in. szynki, polędwice, kiełbasy chłopskie, kiełbasy śląskie z kolendrą oraz kabanosy z kminkiem. Wszystkie są świeże i mają okazyjne ceny. Smaczne mięsa ma też Netto, gdzie można kupić szynkę mazurską, doskonałą do święconki. Przy obmyślaniu śniadaniowego menu, nie można też zapomnieć o pieczywie. W gazetce Biedronki polecane są m.in. bagietki z ziarnami i chleby rycerskie, a z kolei w Tesco są maślane brioszki w rozmiarze mini oraz bułki śniadaniowe. Warto zauważyć, że ten ostatni sklep umożliwia zakupy spożywcze przez internet, co pozwala uniknąć przedświątecznych kolejek.

gazetce Biedronki polecane są m.in. bagietki z ziarnami i chleby rycerskie, a z kolei w Tesco są maślane brioszki w rozmiarze mini oraz bułki śniadaniowe. Warto zauważyć, że ten ostatni sklep umożliwia zakupy spożywcze przez internet, co pozwala uniknąć przedświątecznych kolejek.

W wielu domach, w uroczystym nastroju spędza się także porę obiadową. Wtedy główną rolę pełni żur albo barszcz biały. Zupy te można przyrządzić samodzielnie albo skorzystać z gotowych dań, oferowanych przez sieci Tesco i Auchan. W ofercie promocyjnej tego ostatniego sklepu znalazł się także olej kokosowy, na którym warto smażyć mięsne potrawy świąteczne. Na wykwintnym obiedzie mogą pojawić się również pyszne mięsa, jak choćby filety z piersi indyka z Netto albo pierogi z nadzieniem z gęsiny bądź łososia, do kupienia w Lidlu. Będą dobrze smakowały w towarzystwie mrożonych warzyw uprzednio gotowanych na parze, jakie pojawiły się w gazetce Carrefoura razem z kurczakiem z rożna, który również jest idealną propozycją na uroczysty posiłek. Przygotowanie smacznych i niedrogich potraw na Wielkanoc jest stosunkowo prostym zadaniem. Skorzystaj z oferty sklepów i kup artykuły spożywcze wysokiej jakości po obniżonej cenie, a zobaczysz, że Święta wcale nie muszą oznaczać dużych wydatków.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj