Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Lidl Sierpień 2022

Oceń sklep Lidl

Ocena 4,50/5

Odbierz 3.60% zwrotu
za zakupy w Lidl

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 3.60% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Lidl - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Lidl

OFERTA LIDL

Lidl jest niemiecką siecią sklepów spożywczych, która w chwili obecnej może się poszczycić placówkami w aż 26 krajach europejskich.

Sklep został założony w latach 30-tych ubiegłego wieku. Szybko rosnąca popularność marki sprawiła, że w krótkim czasie powstawały liczne placówki na terenie Niemiec, by już w latach 80-tych założyć pierwszy sklep poza granicami kraju.

Lidl jest ceniony przez klientów przede wszystkim z uwagi na zróżnicowanie i unikalność oferowanego towaru. Szeroka gama asortymentu spożywczego cechuje się zawsze wysoką jakością oraz świeżością. Na miejscu wypiekane jest pieczywo różnego rodzaju – od chleba, po bułeczki, kończąc na mufinkach, pizzerinkach. Ponadto możliwy jest zakup owoców, warzyw, wędlin, nabiału itp. Różnorodność wprowadzają cotygodniowe akcje, podczas których sprzedawane są produkty charakterystyczne dla różnych regionów świata. W sklepach Lidl możliwy jest też zakup akcesoriów do domu, codziennego użytku, odzieży czy książek.

Asortyment jest uzupełniany o nowe produkty dwa razy w tygodniu, przy okazji cały czas będąc w atrakcyjnie niskich cenach. Specjalne akcje promocyjne dają możliwość zakupu wysokich pod względem jakości przedmiotów, które cechują się funkcjonalnością

PROMOCJE LIDL NA ZRABATOWANI.PL

Lidl każdego dnia oferuje swoim klientom przecenione produkty z różnych działów. Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z ofertami promocyjnym, odwiedź zakładkę Lidl niskie ceny na stronie internetowej Zrabatowani.pl. Dzięki temu bez wychodzenia z domu, będziesz mógł zawsze wiedzieć, po jakie produkty warto jest się wybrać na zakupy.

Dane kontaktowe sklepu

800 507 777

formularz kontaktowy

lidl.pl

FB/lidlpolska


Lidl Polska 
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Tarnowo Podgórne

Metody płatności

Gotówka
Płatność kartą

Metody dostawy

Odbiór osobisty