Promocje Jedzenie 31 aktywnych ofert

1 2 arrow

Chyba ciężko jest znaleźć chociaż jedną osobę, która nie lubiłaby promocji. Dlatego też na stronie internetowej firmy Zrabatowani znajdziesz bogaty zbiór kodów rabatowych na jedzenie oraz wiele innych zniżek z wielu miejsc. A to wszystko bez konieczności przeglądania każdego portalu z osobna i zbędnego tracenia swojego czasu. U nas wszystko masz dostępne w jednym miejscu. To również oszczędność miejsca na Twojej skrzynce mailowej, gdyż nie musisz zapisywać się do wielu newsletterów naraz, żeby pozostawać na bieżąco z aktualnymi promocjami w swoich ulubionych miejscach. Dbamy o to, żeby nasi użytkownicy byli jak najbardziej zadowoleni, więc wysyłamy informacje na bieżąco w jednym mailu, dzięki czemu unikną Państwo spamu z powiadomieniami z wielu innych miejsc.

Promocje i zniżki na jedzenie – tani lunch prosto pod Twoje drzwi

Dzień dłuży Ci się w biurze i zamiast o pracy oraz powierzonych Ci zadaniach, rozmyślasz o tym, że nie zdążyłeś przygotować sobie do pracy lunchu? A może nie zdążyłeś skorzystać z cateringu, który dojeżdża z kanapkami i sałatkami do Twojej firmy, bo miałeś ważne spotkanie służbowe lub szkolenie? Żaden problem – wystarczy zamówić jedzenie telefonicznie lub online z ulubionego lokalu bądź też z aplikacji wykorzystując jedną z zamieszczonych w tym dziale zniżek na jedzenie. Nie jest ważne, czy zjadłbyś soczystego burgera z frytkami, panierowaną rybę, bo przestrzegasz piątkowych postów czy też zamówił na pół pizzę ze znajomym z pracy, który znalazł się w podobnej sytuacji – u nas wszystko jest pod ręką. Od czasowych promocji na jedzenie po kody, które wystarczy wpisać w aplikacji przed sfinalizowaniem zamówienia – a to wszystko w jednym miejscu, co pomoże Ci zaoszczędzić czas na samodzielnym wyszukiwaniu korzystnych okazji i ich porównywaniu. Jedyne, o co musisz sam zadbać, to o wybranie ulubionego lokalu gastronomicznego i interesujących Cię pozycji z menu!

Kupony na jedzenie – skorzystaj w domu, pracy i lokalu

Nie ma znaczenia, czy chcesz zamówić jedzenie z dowozem do pracy lub domu czy też wolisz zjeść na miejscu w lokalu lub zamówić z odbiorem osobistym, aby uniknąć dodatkowych kosztów za dostawę i nie czekać w godzinach szczytu na dostawcę z lokalu, który znajduje się niedaleko. W Zrabatowani zamieściliśmy bogatą ofertę kuponów na jedzenie do różnych lokali, dzięki którym wybierzesz odpowiednie promocje dla siebie i zaoszczędzisz nieco pieniędzy na inny cel lub – kto wie – może na kolejne zamówienie w inny dzień? Dużą zaletą takich promocji jest również to, że możesz z nich skorzystać także podczas wykonywania dużych zamówień – nieważne, czy na imprezę ze znajomymi lub w akademiku czy też na spotkanie integracyjne lub jako obiad dla wycieczki. Dzięki dużemu wyborowi lokali gastronomicznych różniących się od siebie serwowaną kuchnią (od międzynarodową, przez fast food, aż po domową lub zdrowe diety pudełkowe), w których każdy znajdzie dla siebie odpowiadającą ofertę.

Rabaty na jedzenie w cateringu dietetycznym

Warto również wspomnieć, że rabaty na jedzenie dostępne w tej kategorii obowiązują nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również sklepach spożywczych czy nawet w firmach cateringowych. Jeśli chodzi o te ostatnie, cieszą się coraz większą popularnością ze względu na to, że coraz więcej osób chciałoby zadbać o linię i cieszyć się nienaganną figurą, a jednocześnie żyjąc w pośpiechu i zapracowaniu, nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. I to między innymi do nich (oraz dla każdego, kto ceni sobie zbilansowaną i zdrową dietę) skierowana jest oferta firm cateringowych, w których dietetyk opracowuje menu dokładnie wyliczając kaloryczność i inne makroskładniki, jak węglowodany i cukry, tłuszcze nasycone i nienasycone, białko, błonnik oraz sól, aby dopasować do stylu życia, aktywności fizycznej, rodzaju diety i innych indywidualnych preferencji Klienta. Dzięki temu codziennie wieczorem lub z samego rana dostarczane są przygotowane przez kucharzy dania w oddzielnych pudełkach z rozpiską na cały dzień, dzięki czemu nie chodzi się głodnym, a jednocześnie gubi zbędne kilogramy.

Dlaczego warto zamówić jedzenie z aplikacji lub przez Internet?

W ostatnich latach dynamicznie rozwinęła się metoda zamawiania jedzenia bezpośrednio poprzez stronę WWW lokalu gastronomicznego lub też aplikację na telefon komórkowy. Co opowiada za tym, żeby właśnie taką formę składania zamówienia wybrać? Otóż jest kilka przyczyn:

  • Nie trzeba czekać na linii – Dzięki zamówieniom online lub przez aplikację nie ma konieczności oczekiwania, aż zwolni się linia i wielokrotnego dzwonienia do lokalu. To również dobre rozwiązanie dla osób z wadą wymowy lub problemami w komunikacji.
  • Zmniejsza się ilość pomyłek w zamówieniu – W przeciwności do zamawiania przez telefon lub na miejscu, gdzie kelner zapisuje w pośpiechu pozycje, wszystkie dodane do karty dania ze strony lub aplikacji pozostają w historii wraz z opcjonalnymi notatkami dotyczącymi alergenów, dzięki czemu pomyłki zdarzają się naprawdę rzadko, a sam kucharz może wielokrotnie zweryfikować, jakie pozycje z menu znajdują się w zamówieniu i w jakich ilościach.
  • Można dokonać płatności online – Za złożone zamówienie można odgórnie zapłacić przez Internet, dlatego nie ma ryzyka, że kierowca zapomni terminala lub nie będzie miał jak wydać reszty.
  • Istnieje możliwość wpisania kodu na jedzenie – Wpisując specjalny kod rabatowy ze zniżką na stronie internetowej lokalu bądź w aplikacji na smartfona zyskuje się pewność, że zniżka zostanie uwzględniona jeszcze przed dokonaniem płatności online. W niektórych lokalach poprzez konto w aplikacji można również zbierać punkty uprawniające do uzyskania promocji w przyszłości.