10 gadżetów, bez których nie może się obyć Twój PC

 • Gadżety do komputera

Posiadanie dobrego sprzętu to jedno, ale posiadanie wypasionych gadżetów, które nie tylko umilą czas, ale niekiedy ułatwią pracę to drugie. Przedstawiamy listę 10 najciekawszych akcesoriów do komputera.

 1. Lokalizator

Dedykowany wszystkim gapiom, którzy „lubią” niekiedy coś zgubić lub często zmieniają miejsce swojej pracy – każdemu przecież zdarza się coś zapomnieć, nawet jeśli jest to laptop. Lokalizator umożliwia szybkie znalezienie sprzętu, również w przypadku kradzieży.

 1. Wentylator USB

To gadżet, który przyda się zarówno Tobie, jak i Twojemu komputerowi, jeśli nadmiernie się nagrzewa. Niewielki wentylatorek pozwala na dostęp do chłodnego powietrza poprzez USB. Nie zajmuje wiele miejsca, a jednak daje ulgę w gorące dni. Sprzęt tego typu w atrakcyjnych cenach znajdziesz na Komputronik.

 1. Lampka z głośnikiem

To nietypowe połączenie jest prawdziwą oszczędnością miejsca i pieniędzy. Gadżet podpina się do portu USB. Lampka jest sterowana dotykowo, a w niektórych modelach dodatkowo istnieje zmiana koloru światła. Dodatkowo Ty możesz cieszyć się dźwiękami ulubionej muzyki z przenośnego głośnika.

 1. HUB

Pozwala na rozszerzenie portów USB w komputerze, poprzez… podpięcie go przez kabel USB. Szczególnie polecane w przypadku wielu kabli, jakie są podłączone do komputera. Takiego sprzętu szukaj w ofercie Media Expert, a dodatkowo możesz starać się o zwrot z zakupów, nawet do 3%.

 1. Google 3D

Wirtualna rzeczywistość jest tuż za rogiem, a z goglami 3D na wyciagnięcie ręki. Polecane szczególnie graczom, jednak każdy miłośnik ekstremalnych przeżyć z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednie zastosowanie okularów.

 1. Organizer kabli

Nie oszukujmy się, ale takie zestawy powinny być dodawane obowiązkowo do każdego elektronicznego sprzętu. Sam organizer nie zajmuje dużej przestrzeni, a pozwoli na uporządkowanie wszystkich kabli. Szczególnie polecane w przypadku częstych przepięć lub gdy okablowanie nie może zostać schowane – estetyka gwarantowana.

 1. Kamera internetowa

Komunikacja audio-wizualna jest w dzisiejszych czasach normą. Po co więc do siebie dzwonić, skoro można też się zobaczyć? Kamerka umożliwia również prowadzenie biznesu (np. wideokonferencje). Szczególnie polecana do komputerów stacjonarnych.

 1. Mikrofon

Skoro mowa o kamerze, warto zainwestować w dobrej jakości audio. Mikrofony są dostępne w różnych rozmiarach, możliwy jest wybór również samego jego rodzaju np. mikroport, który daje wysoką jakość wygody.

 1. Dysk przenośny

Warto jest zaopatrzyć się w taki gadżet, szczególnie jeśli wykonuje się pracę przy komputerze, która wymaga dużej ilości pamięci np. fotografia. Dyski przenośne mają naprawdę imponujące pojemności – dostępne są modele nawet do 4 TR – a dodatkowo są lekkie na tyle, że ich transport nie jest dużym problemem.

 1. Filtr prywatności

To gadżet, który przyda się wszystkim tym, którzy pracują przy komputerach w zatłoczonych lub publicznych miejscach. Dostępne są wersje zarówno na monitory, jak i ekrany laptopów.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj