Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Biedronka Sierpień 2022

Oceń sklep Biedronka

Ocena 4,56/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Biedronka - Sierpnia 2022

Biedronka

OFERTA BIEDRONKA

Biedronka jest największą siecią sklepów spożywczych na terenie Polski. Obecnie marka dysponuje 2650 sklepami, ulokowanymi w ponad tysiącu miejscowości. Pod względem ilości punktów sprzedaży, Biedronka jest liderem w naszym kraju.

Klienci pokochali zakupy w Biedronce, w dużej mierze ze względu na bardzo niskie ceny produktów. Zarządcy Biedronki zapewniają, że są one wynikiem własnej sieci i dystrybucji produktów, realizowanych na wyłączne zlecenie marki. Większość dostępnego w dyskontach asortymentu posiada logo świadczące o tym, że zostały one wyprodukowane dla Biedronki.

Klienci Biedronki mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku, jak również artykuły spożywcze, środki czystości czy elektronikę. W każdym tygodniu wprowadzany jest nowy asortyment, natomiast owoce, warzywa czy pieczywo, jest uzupełniane codziennie.

Biedronka nieustannie stara się uatrakcyjniać zarówno zakres oferowanych produktów, jak również usprawniać systemy płatnicze czy obsługę klienta. Ten ciągły rozwój doceniany jest przez stałych oraz nowych klientów marki.

ATRAKCYJNE RABATY BIEDRONKA NA ZRABATOWANI.PL

Biedronka daje możliwość kupna szerokiej gamy produktów w jednym miejscu. Ich wysoka jakość dostępna jest za niskie ceny, które są dodatkowo są wspierane przez liczne promocje.

Jeśli planujesz być na bieżąco z każdą ofertą cenową sklepu Biedronka, najlepszym sposobem jest regularne odwiedzanie specjalnie przygotowanej zakładki obniżki cenowe Biedronka, na portalu Zrabatowani.pl

Dane kontaktowe sklepu

800 080 010*

[email protected]

biedronka.pl

FB/biedroneczka123/


Biuro Główne
Jeronimo Martins Polska S.A.

ul. Dolna 3
00-773 Warszawa

Metody płatności

Gotówka
Płatność kartą

Metody dostawy

Odbiór osobisty