Zdjęcie sklepu

Pizza Hut promocje i kupony

Oceń sklep Pizza Hut

Ocena 4,54/5

Nie masz kasy na zakupy? Łap okazje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Pizza Hut - Luty 2021

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

zobacz archiwalne promocje
Pizza Hut

OFERTA PIZZA HUT

Pizza Hut jest globalną siecią restauracji, oferująca głównie pizzę, makarony, sałatki, calzoni, desery oraz szeroki wybór napoi.

Pizza Hut została założona w połowie ubiegłego wieku w USA, by już po kilku latach otworzyć pierwszy lokal w Meksyku. Pierwszy lokal w Polsce został założony w 1992 roku, w Warszawie. Obecnie na terenie całego kraju działają 55 oddziały, z główną siedzibą we Wrocławiu.

Marka jest znana z wysokiej jakości serwowanych dań. Są one wykonywane na bieżąco, zaraz po złożeniu zamówienia. Dodatkowym atutem jest szeroka gama możliwości smakowych oraz nietypowych połączeń kulinarnych. Zaczynając od możliwości wyboru ciasta, po świetną mieszankę składników, pizza oferowana w Pizza Hut zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Klienci mogą zdecydować czy chcą jeść w lokalu czy w domowych pieleszach, bowiem istnieje możliwość zarówno złożenia zamówienia na wynos, jak i z dostawą do domu.

RABATY CENOWE PIZZA HUT NA ZRABATOWANI.PL

Miłośnicy dobrej jakości jedzenia za niskie ceny nie będą rozczarowani tym, co Pizza Hut ma w swojej promocyjnej ofercie. Za naprawdę niską cenę można nabyć duże, średnie i wielkie pizze.

Jeśli jednak chcesz dodatkowo „zarobić” na składanym w Pizza Hut zamówieniu, nie ma prostszego sposobu, jak dokonanie zamówienia poprzez portal Zrabatowani.pl. Wchodząc w zakładkę oferta cenowa Pizza Hut, możesz być na bieżąco z promocjami, a dodatkowo zbierać punkty cashback.

Dane kontaktowe sklepu

---

formularz kontaktowy

pizzahut.pl

FB/pizzahutpolska


AmRest Sp. z o.o.
Plac Grunwaldzki 25-27,
50-365 Wrocław

Metody płatności

Płatność elektroniczna
Gotówka

Metody dostawy

Odbiór osobisty
Dostawa Pizza Hut