Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie McDonalds

Oceń sklep McDonalds

Ocena 4,59/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie McDonalds - Marzec 2019

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

zobacz archiwalne promocje
McDonalds

OFERTA MCDONALDS

Znana na całym świecie restauracja McDonalds, która na stałe wpisała się w światowej kulturze, posiada w Polsce 368 restauracji. Każda restauracja McDonalds to szeroka gama kanapek, napojów i deserów oraz dodatków, takich jak frytki i sałatki. Ich zróżnicowanie pozwala na skomponowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku przez osoby mające różne potrzeby i upodobania.

To właśnie różnorodność oferty, połączona z wygodą i szybkością obsługi odpowiadają za tak wielką popularność sieci McDonalds na całym świecie. Restauracje cechuje także atrakcyjna estetyka oraz najwyższa dbałość o klienta.

Pomimo tak dużego zunifikowania marki, McDonalds stawia na współpracę z lokalnymi partnerami. Duża część surowców spożywczych pochodzi z krajowych upraw i hodowli. Dostawcy są najczęściej długoletnimi partnerami sieci. I tak frytki np. pochodzą z Lęborka, a hamburgery wołowe z zakładu przetwórstwa mięsnego w Ostródzie. Daje to pewność, że mięso w McDonalds jest czyste, wolne od konserwantów i sztucznych dodatków.

PROMOCJE MCDONALDS NA ZRABATOWANI.PL

Świat promocji McDonalds to bogata kraina, pełna rozmaitych atrakcji i wrażeń. Niesamowite rabaty, wyjątkowe promocje czy specjalne okazje cenowe. Wszystko co najlepsze w McDonalds w jednym miejscu w niskiej cenie!

Odkryj aktualne promocje McDonalds, klikając w poniższy link prowadzący na stronę Zrabatowani.pl – niskie ceny McDonalds

Dane kontaktowe sklepu

22 211 58 00

[email protected]

http://mcdonalds.pl

FB/McDonaldsPolska


McDONALD'S POLSKA SP. Z O.O.
UL. MARYNARSKA 15
02-674 WARSZAWA

Metody płatności

Gotówka
Płatność kartą

Metody dostawy

Odbiór osobisty