Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Wawel Czerwiec 2024

Oceń sklep Wawel

Ocena 4,48/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Wawel - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Wawel

OFERTA WAWEL

Zakłady cukiernicze Wawel, będące jednymi z najstarszych w Polsce, już od prawie 120 lat kuszą nasze podniebienia wyjątkowym smakiem. Pochodzące z Krakowa słodycze zdobyły popularność nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Kto bowiem nie zna Michałków, Kasztanek czy Kukułek?

Doskonała jakość czekoladek, cukierków, batoników czy galaretek zachwyca nie tylko na przyjęciach, ale także w różnego rodzaju konkursach czy plebiscytach. Wawel to dwukrotny laureat nagrody „Dobra Firma Rzeczpospolitej”, zdobywca certyfikatu „Superbrands 2015/16 oraz Created in Poland Superbrands 2015/16” czy choćby „Perła Rynku” i „Perła Polskiej Gospodarki” w roku 2013.

Pasja do słodyczy oraz nowoczesne technologie tworzą mistrzowskie połączenie, które cechuje wyroby Wawel.

PROMOCJE WAWEL NA ZRABATOWANI.PL

W trosce nie tylko o podniebienia, ale przede wszystkim o zadowolenie i zaufanie swoich konsumentów, Wawel wprowadza często różnego rodzaju akcje promocyjne. Rabaty czy oferty podarunkowe potrafią być naprawdę atrakcyjne. Warto śledzić na bieżąco promocje organizowane przez Wawel i osłodzić sobie życie!

Sprawdź aktualnie trwające promocje słodyczy Wawel! Wszystko, co trzeba zrobić to odwiedzić Zrabatowani.pl i skorzystać z okazji – promocje Wawel