Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe tchibo Lipiec 2024

Oceń sklep tchibo

Ocena 4,65/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie tchibo - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
tchibo

SKLEP TCHIBO 

Tchibo to niemiecka firma powstała w 1949 roku i posiadająca siedzibę główną w Hamburgu. Obecnie sieć sklepów i kafejek Tchibo w samych Niemczech liczy ponad tysiąc punktów. Kawa pod marką Tchibo sprzedawana jest w supermarketach w USA, Czechach, Słowacji, Rumunii, Turcji, Syrii, Izraelu, Jordanii, Rosji, Polsce, na Węgrzech i Ukrainie.

Marka jest obecnie jednym z największych producentów różnych rodzajów kawy – od rozpuszczalnych, poprzez palone, na kapsułkach kończąc. W jej portfelu znajdują się brandy własne, takie jak: Tchibo, Tchibo Exclusive, Tchibo Privat Kaffee, Tchibo Gold Selection, Tchibo Family, Gala, Tchibo Espresso, Tchibo Cafissimo, Davidoff Café, dzięki którym jest kojarzona na całym świecie z pyszną, aromatyczna, najwyższej klasy kawą. Jednak dynamiczny rozwój firmy pozwolił na poszerzenie jej oferty o zupełnie nowe produkty. Obecnie asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych na całym świecie, obejmuje:

- odzież damską, męską oraz dziecięcą

- meble i produkty do wystroju wnętrz

- kosmetyki i akcesoria kosmetyczne

- urządzenia oraz sprzęt sportowy

- hobby: książki, media, urządzenia elektroniczne.

Produkty Tchibo poddawane są wielokrotnym testom jakości, przeprowadzanym przez wewnętrzny dział zapewnienia jakości, jak również przez niezależne zewnętrzne laboratoria. Znak jakości TCM (Tchibo Certified Merchandise) przyznawany jest wyłącznie tym produktom, które spełniają rygorystyczne normy jakości, a te odnoszą się również do warunków, w jakich wytwarzane są produkty Tchibo. Firma dba o zachowanie standardów socjalnych wobec pracowników oraz o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Założyciele firmy kładą szczególny nacisk na takie kwestie jak: unikalność – a więc projektowanie pod określone standardy jakościowe i oczekiwania klientów; bezpieczeństwo – każdy produkt jest dokładnie testowany i badany pod kątem występowania szkodliwych substancji; społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – tworzenie na całym świecie godziwych warunków produkcji, przyjaznych dla środowiska; trwałość produktów – 3-letnia gwarancja na wszystkie artykuły techniczne oraz 2-letnia na zamki błyskawiczne; prosty i szybki serwis naprawczy – w przypadku wystąpienia wad produktu; prawo zwrotu – w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu.

Zakupów można dokonywać w 50 sklepach stacjonarnych, znajdujących się na terenie całego kraju, w których dodatkowo można zakosztować aromatycznej kawy Tchibo, jak również poprzez sklep internetowy Tchibo, gdzie klienci mają prawo do zwrotu zakupionego produktu w ciągu 30 dni od dnia jego otrzymania poprzez odesłanie produktu na adres wskazany na stronie internetowej sklepu lub we wszystkich sklepach stacjonarnych Tchibo. Promocje to kolejna ważna część działalności sklepu online.

Wyjątkową ofertą wystosowaną przez Tchibo do klientów online jest tzw. abonament kawowy. W miesięcznym, dwumiesięcznym lub trzymiesięcznym rytmie kawa dostarczana jest do rąk kupujących w wybrany dzień miesiąca, przy czym przesyłka jest w pełni darmowa.

Te i inne działania spotkały się z uznaniem instytucji zewnętrznych, oceniających aktywność rynkową przedsiębiorstw. E-sklep Tchibo zdobył „Certyfikat Zielony Sklep” przyznawany przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, który potwierdza działanie firm w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i uwzględnianie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

TCHIBO KODY RABATOWE CZYLI OBECNOŚĆ NA ZRABATOWANI.PL 

W 2008 r. ruszyła internetowa sprzedaż produktów sygnowanych marką Tchibo, globalnie. W tym samym roku sklep tchibo.pl został również uruchomiony w Polsce, gdzie jest jednym z dziesięciu największych sklepów internetowych w ogóle.

Dla fanów marki Tchibo każda okazja cenowa to moment wyczekiwany. Zresztą sklep dokłada starań, aby takich ofert promocyjnych nie brakowało. Dlatego sezonowe wyprzedaże Tchibo to nie koniec atrakcji w obniżonej cenie.

Jest jednak rozwiązanie, które najbardziej ucieszy oszczędnych. Nazywa się Zrabatowani.pl i generuje dla Tchibo kody rabatowe, kupony i kampanie promocyjne, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym Tchibo są jeszcze bardziej opłacalne. Prawdziwą wisienką na torcie jest cashback, czyli zwrot pewnej części wydanej kwoty. Warto być na bieżąco!