Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Stradivarius Sierpień 2022

Oceń sklep Stradivarius

Ocena 4,30/5

Odbierz 2.50% zwrotu
za zakupy w Stradivarius

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 2.50% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Stradivarius - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Stradivarius

Oferta Stradivarius

Sklep internetowy Stradivarius to hiszpańska firma z tradycjami sięgającymi początków 1994 r. Nieodłącznym element wizerunku marki jest klucz wiolinowy nawiązujący do wybitnego włoskiego Lutnika Antonio Stradivari. Z jego instrumentów korzystali najwięksi artyści – były one synonimem jakości, wybitnego rzemiosła i poszanowania dla sztuki.

Wyroby Antonio Stradivari inspirowały kolejne pokolenia lutników. Chociaż marka Stradivarius zamiast instrumentami zajmuje się modą, to jej misja pozostaje dokładnie taka sama, jak sławnego lutnika z Cremony. Inspiracja – to słowo klucz, który przyświeca produktom oferowanym przez sklep Stradivarius. Dlatego, oprócz sklepu online, marka Stradivarius działa też bardzo aktywnie w social media oraz blogosferze.

Asortyment sklepu stanowią produkty dla kobiet. Począwszy od ubrań, a kończąc na rozbudowanych akcesoriach, taki jak np. naszyjniki, torebki, bransoletki czy pierścionki. W roku 2011 marka poszerzyła swoją ofertę o rozbudowany sklep internetowy, gdzie klienci mogą znaleźć wszystkie produkty sygnowane logiem Stradivarius – kurtki, płaszcze, spódnice, dżinsy i dużo więcej.

Obniżki Stradivarius na Zrabatowani.pl

Masz chrapkę na ciekawy produkt w sklepie Stradivarius? Szukasz promocji lub ciekawych ubrań w atrakcyjnych cenach? Nic prostszego! Możesz zajrzeć do specjalnej zakładki „Special Prices” oraz skorzystać z linku na Zrabatowani.pl

Rabaty Stradivarius dostępne na sklepie sprawią, że „zakręci” Ci się w głowie od nadmiaru wyjątkowych cen! W ramach współpracy z sklepem Stradivarius.pl, oferujemy liczne promocje oraz zwrot zakupów dla zarejestrowanych użytkowników Zrabatowani.pl

Aby skorzystać z promocji Stradivarius wystarczy kliknąć tutaj – rabaty Stradivarius

Dane kontaktowe sklepu

[00 800 341 12 04]

[email protected]

www.stradivarius.com

FB/stradivas


FASHION RETAIL, S.A.
Avda. de la Diputación,
Edificio Inditex,
15143 Arteixo (A Coruña)

Metody płatności

Visa
Mastercard 
American Express
PayPal

Metody dostawy

Kurier