Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Pyszne.pl Sierpień 2022

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Pyszne.pl - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Pyszne.pl

Pyszne.pl to serwis internetowy, którą swoją historię rozpoczął w 2008 roku. Był to idealny moment na rozwój firmy, ponieważ konkurencja w Polsce dopiero zaczynała. Pomocne okazało się podpatrywanie, jak rynek ten rozwija się zagranicą. Jest to serwis, który oferuje bogatą gamę wyboru jeżeli chodzi o jedzenie, które można zamawiać online. Restauracje z twojego miasta są zgromadzone w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz czas. Wszystkie dania i kuchnie świata są na wyciągnięcie ręki, a to za sprawą serwisu Pyszne.pl. Coraz więcej ludzi dołącza do grona użytkowników portalu, przez co stał się jednym z najpopularniejszych sklepów do zamawiania jedzenia.

Zamawiaj jedzenie gdziekolwiek jesteś!

Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji możesz w łatwy i szybki sposób zamówić ulubione potrawy, niezależnie od tego gdzie się w danej chwili znajdujesz. Co ważne menu nie różni się niczym od tego dostępnego w restauracji. Jedzenie otrzymasz równie szybko, a przede wszystkim w tej samej cenie. Restauracje współpracujące z portalem Pyszne. pl wyposażone są w terminale, które informują o potencjalnym czasie oczekiwania. Dzięki darmowej aplikacji możesz dokonać zamówienia już w 2 minuty. Wystarczy, że podasz adres dostawy i wybierzesz restaurację z twojej okolicy oraz danie, na które masz ochotę. Korzystając z aplikacji nie potrzebujesz gotówki, możesz zapłacić online. Jest to bez wątpienia atrakcyjne, zwłaszcza w czasie kiedy wszyscy posługują się kartami i przelewami internetowymi.

Zalety zamawiania online

Aplikacja serwisu Pyszne.pl daje gawarancję ceny, nie spotkamy się z żadnymi kosztami ukrytymi czy dodatkowymi opłatami. Co najważniejsze znajdziemy tam wiele rabatów i zniżek na nasze ulubione potrawy. Kod rabatowy wpisujemy zawsze na ostatnim etapie zamówienia, dzięki czemu możemy cieszyć się swoim ulubionym daniem za jeszcze niższą cenę. Pyszne.pl podkreśla, że wiele okazji cenowych można zdobyć poprzez organizowane przez nich akcje promocyjne czy konkursy na portalach społecznościowych.

 

Wszystko czego chcesz jest w jednym miejscu

Wszystko czego szukasz jeżeli chodzi o jedzenie, znajdziesz właśnie na serwisie Pyszne.pl Jest to jeden z największych portali tego typu w Polsce. Ciągle obserwujemy jego rozwój i to w jaki sposób wychodzą naprzeciw potrzebom swoich użytkowników. Dzięki nim wszystkie Twoje ulubione restauracje masz w jednym miejscu. Pyszne. pl prowadzi wiele rozmaitych konkursów, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do atrakcyjnych promocji i zniżek na zamówienia. To wszystko za pośrednictwem jednej aplikacji mobilnej. Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie dobrej restauracji, możesz to zrobić za pomocą telefonu. Jest to zdecydowanie łatwiejsze i szybsze. Pamiętaj, że możesz zamawiać jedzenie gdzie chcesz oraz w dowolne miejsce - do biura czy domu. Pyszne. pl przeżywa prawdziwy rozkwit, obecnie jest na wielu portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy instagram. Dzięki temu ma stały kontakt ze swoimi użytkownikami, co jest zdecydowanym plusem.

Dane kontaktowe sklepu

.

[email protected]

www.pyszne.pl

FBhttps://www.facebook.com/pysznepl/


Sto2 spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Rybacka 9
53-656 Wrocław
Polska

Metody płatności

Płatność PayU, PayPal

Kartą kredytową

Płatność gotówką przy odbiorze

Metody dostawy

Przesyłka kurierska

Odbiór osobisty

Inne promocje w kategorii Jedzenie

Subway Body Chief Burger King DaGrasso ALDI Maczfit Pizza Hut KFC Dostawa