Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe PARTNER AGD-RTV Marzec 2024

Oceń sklep PARTNER AGD-RTV

Ocena 4,44/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie PARTNER AGD-RTV - Marzec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
PARTNER AGD-RTV

OFERTA PARTNER AGD-RTV

Partner AGD-RTV to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów detalicznych ze sprzętem AGD, RTV, IT i FOTO. Firma może pochwalić długą, 26-letnią tradycją, która pozwoliła zbudować trwałą, pozytywną relację z klientami.

Sklep współpracuje z najbardziej znanymi producentami z kraju, jak i ze świata. Bogaty wybór sprzętu audio-wideo, gospodarstwa domowego, komputerów, urządzeń telekomunikacyjnych czy fotograficznych pozwolił Partner AGD-RTV osiągnąć pozycję lidera na rynkach lokalnych.

Postaw na wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.

PROMOCJE PARTNER AGD-RTV NA ZRABATOWANI.PL

Ważną misją firmy jest wygoda i zadowolenie klientów, dlatego Partner AGD-RTV dokłada wszelkich starań, aby proces zakupów był dla Państwa jak najbardziej komfortowy. Korzystając z usług sklepu, mogą Państwo liczyć na transport i serwis, utylizację starego sprzętu oraz liczne promocje. Zniżki mogą sięgać nawet kilkuset złotych, co powinno zadowolić wszystkich miłośników rabatów.

Zapoznaj się z aktualnie trwającymi promocjami Partner AGD-RTV i kliknij już teraz w: link