Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe PARTNER AGD-RTV Wrzesień 2023

Oceń sklep PARTNER AGD-RTV

Ocena 4,44/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie PARTNER AGD-RTV - Wrzesień 2023

zobacz archiwalne promocje
PARTNER AGD-RTV

OFERTA PARTNER AGD-RTV

Partner AGD-RTV to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów detalicznych ze sprzętem AGD, RTV, IT i FOTO. Firma może pochwalić długą, 26-letnią tradycją, która pozwoliła zbudować trwałą, pozytywną relację z klientami.

Sklep współpracuje z najbardziej znanymi producentami z kraju, jak i ze świata. Bogaty wybór sprzętu audio-wideo, gospodarstwa domowego, komputerów, urządzeń telekomunikacyjnych czy fotograficznych pozwolił Partner AGD-RTV osiągnąć pozycję lidera na rynkach lokalnych.

Postaw na wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.

PROMOCJE PARTNER AGD-RTV NA ZRABATOWANI.PL

Ważną misją firmy jest wygoda i zadowolenie klientów, dlatego Partner AGD-RTV dokłada wszelkich starań, aby proces zakupów był dla Państwa jak najbardziej komfortowy. Korzystając z usług sklepu, mogą Państwo liczyć na transport i serwis, utylizację starego sprzętu oraz liczne promocje. Zniżki mogą sięgać nawet kilkuset złotych, co powinno zadowolić wszystkich miłośników rabatów.

Zapoznaj się z aktualnie trwającymi promocjami Partner AGD-RTV i kliknij już teraz w: link