Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Leroy Merlin Sierpień 2022

Oceń sklep Leroy Merlin

Ocena 4,36/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Leroy Merlin - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Leroy Merlin

 

Leroy Merlin to francuska sieć sklepów budowlanych, która w chwili obecnej prowadzi działalność na terenach 12 krajów, Europy, Azji i Ameryki Północnej, w ponad 400 placówkach. Od 1996 r. działa również na terenie Polski.

Powstanie pierwszego sklepu miało miejsce w 1923 r. Szczytną ideą przedsiębiorstwa od zawsze była troska o klienta, poprzez dystrybucję wysokiej jakości produktów, za niską cenę. Od początku istnienia wprowadzona została charakterystyczna rodzinna atmosfera, która miała sprzyjać decyzjom odnośnie wyglądu i wyposażenia domowego zacisza.

Rosnąca w siłę marka z czasem wprowadziła dodatkowe działy (np. dekoracji, ogrodnictwa, stolarki, sanitarny), pozwalające na łatwiejsze znalezienie poszukiwanych produktów. We współpracy ze specjalistami w dziedzinie budownictwa i wystroju wnętrz, do sprzedaży trafiały towary cechujące się wysoką jakością, która szła w parze z użytkową estetyką.

Obecnie klienci mogą skorzystać z pięciu indywidualnych działów: budowa, technika, projekt, dekoracja, ogród. Prezentowane produkty to nie tylko ekspozycja, ale przede wszystkim propozycja projektu, okazja do inspiracji czy pomysł na własne rozwiązania wnętrzarskie. Łącznie ponad 60 tys. produktów, które można nabyć również poprzez sprzedaż internetową.

Działalność sklepu Leroy Merlin to również mocne zaangażowanie w ważne sprawy społeczne, dotyczące zarówno troski o zwierzęta, jak i wsparcie lokalnych czy ogólnopolskich akcji charytatywnych. Misją marki jest również szerzenie wiedzy w zakresie budownictwa, remontów, dekoracji dla domu i wnętrz czy pielęgnacji ogrodu.

Profesjonalne podejście do klienta, szeroki zakres usług oraz rosnące standardy zostały wielokrotnie doceniane zarówno przez samych klientów, jak i specjalistów. Wynikiem tego są liczne nagrody branżowe i nie tylko, jak chociażby otrzymane w 2015 roku wyróżnienie „Najaktywniejsza Firma 2015”, za aktywną współpracę z młodzieżą w zakresie wyboru ścieżki zawodowej.

 

KODY PROMOCYJNE LEROY MERLIN NA ZRABATOWANI.PL

Oferowany przez sklep Leroy Merlin asortyment jest zawsze aktualny według wnętrzarskich trendów, jednocześnie odpowiadając na indywidulane potrzeby klientów. Materiały budowlane cechują się wieloletnią gwarancją, tworząc solidną podstawę każdego domu czy mieszkania, a dekoracje dla domu to szeroki wybór dodatków, który odmieni każde wnętrze. Niezależnie od pomieszczenia – kuchnia, łazienka czy ogród, z Leroy Merlin każdy remont mieszkania jest przyjemnym doświadczeniem.

Okazje cenowe, jakie są oferowane w sklepach stacjonarnych, czy na stronie internetowej, np. jako bony rabatowe lub kody rabatowe, są zawsze aktualne. Jednak projektowanie wnętrz poprzez liczne promocje może być jeszcze milszym doświadczeniem dla miłośników stylowych aranżacji. Szczególnie, gdy na klientów Leroy Merlin czekając aktualne kupony rabatowe, które pozwalają na dokonanie zakupów w niższych cenach, darmowych dostawach czy zwrot gotówki, jako punkty cashback na osobiste konto na portalu. Dołączenie do systemu portalu daje kody rabatowe na ponad 200 marek z różnych dziedzin. Otrzymane kupony można wykorzystywać na ubrania, kosmetyki, art. spożywcze i inne. Rabaty obowiązują przez cały rok. Sięgnij po rabat Leroy Merlin i ciesz się pięknie urządzonym wnętrzem.

Dane kontaktowe sklepu

+48 42 710 58 20

[email protected]

www.leroymerlin.pl


Leroy - Merlin Polska sp. z o.o.

ul. Targowa 72

03-734 Warszawa

Metody płatności

Sposób płatności zależy od rodzaju i ilości zamówionych Produktów.

Płatność za pobraniem

Płatność za pośrednictwem serwisów rozliczeniowych aktualnie akceptowanych przez Leroy Merlin.

Metody dostawy

Sposób dostawy zależy od rodzaju i ilości zamówionych produktów:

Transport Leroy Merlin

Przesyłka kurierska

Paczkomat

Odbiór osobisty w wybranym sklepie stacjonarnym