Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe HRS Styczeń 2023

Oceń sklep HRS

Ocena 4,58/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie HRS - Styczeń 2023

zobacz archiwalne promocje
HRS

OFERTA HRS

HRS to platforma stworzona po to, by ułatwić podróżowanie. Poprzez stronę HRS lub aplikację mobilną, możliwe jest wyszukiwanie hoteli, pokoi, domków itp. w ponad 190 krajach na świecie. Imponująca baza zawiera ponad 300 000 hoteli wszystkich kategorii i standardów. Obsługa internetowa odbywa się w 32 językach, zaś mobilna w 14.

Oferta firmy HRS jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Łatwy i intuicyjny system wyszukiwania umożliwia szybkie znalezienie interesujących dla klienta możliwości zakwaterowania. Elastyczny dobór poszczególnych opcji (np. ilość gwiazdek, wyżywienie, sale konferencyjne itp.), daje możliwość dostosowania standardu do oczekiwań i potrzeb.

PROMOCYJNE CENY HRS NA ZRABATOWANI.PL

Dodatkowym atutem firmy jest fakt, iż w sposób szczególny traktuje stałych klientów serwisu m.in. stwarzając możliwość zniżek nawet do 30%. Ponadto klienci korporacyjni mogą liczyć na 5% rabaty cenowe przy każdym zamówieniu. W przypadku znalezienia przez klienta korzystniejszego wariantu cenowego, HRS zobowiązuje się do zwrotu różnicy cenowej.

Tak dogodne warunki współpracy, jak i niskie ceny przyciągają zadowolonych klientów. Jeśli chcesz stać się jednym z nich, odwiedź zakładkę HRS na stronie Zrabatowani.pl. Możesz liczyć nawet na 3% zwrot wartości zamówienia, w postaci punktów cashback. Kliknij i ciesz się wygodą i wysokim standardem taniej – okazje cenowe HRS

Inne promocje w kategorii Podróże

Kuptravel Trivago Booking.com TUI Agoda Majaland Coral Travel Wezyr Holidays Sun&Snow