Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Dr Irena Eris Maj 2024

Oceń sklep Dr Irena Eris

Ocena 4,69/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Dr Irena Eris - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Dr Irena Eris

KOSMETYKI DR IRENA ERIS


Dr Irena Eris to polska marka będąca synonimem luksusu wyrażonego w jakości produktów. Co więcej, luksusu na wyciągnięcie ręki, czego najlepszym dowodem jest niesłabnący popyt na wciąż rozwijane linie kosmetyczne marki oraz poszerzanie jej oferty o nowy „asortyment”. Ale nie tylko to.

Zbudowane przez małżeństwo, doktor farmacji Irenę Szołomicką-Orfinger i Henryka Orfingera, prawdziwe imperium kosmetyczne pod nazwą Dr Irena Eris, od dziesięcioleci podbija rynek doskonałą ofertą. Dzieje się tak dlatego, że założyciele marki konsekwentnie realizują wizję, z którą zaczynali w 1983 roku – pomagają kobietom, aby mogły w odpowiedni sposób o siebie dbać.

Firma może proponować to, co współcześnie najlepsze, dzięki temu, że nieustannie prowadzi badania, w których osiąga przełomowe efekty. W 2001 roku otwarła unikatowe na skalę branży kosmetycznej nie tylko w Polsce, ale i w Europie, centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, gdzie zespół biologów, farmaceutów, chemików, biochemików, biotechnologów i lekarzy dermatologów prowadzi zaawansowane badania na komórkach i modelach skóry. Naukowcom z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris, którym przewodzi sama dr Irena, udało się wypracować nowatorską serię kosmetyków, która przywraca skórze młodszy wygląd.

Jednak, żeby czuć się pięknie, nie wystarczy tylko używać doskonałych preparatów, ale – o ile to możliwe – korzystać również z profesjonalnych usług kosmetycznych, podczas których można się głęboko odprężyć i po prostu odpocząć. Właśnie taka holistyczna idea przyświecała marce, gdy powoływała do istnienia Kosmetyczne Instytuty Dr Ireny Eris. Obecnie, obok nich, funkcjonują także Hotele SPA, które w pełni realizują filozofię firmy i zapewniają atmosferę do wypoczynku w połączeniu z pielęgnacją ciała i odnową biologiczną.

To innowacyjne podejście do produktów oraz profesjonalne podejście do potrzeb klienta marki Dr Irena Eris, zostało nie raz nagrodzone. Ale chyba najbardziej wyjątkowym wyróżnieniem dla założycielki firmy było odznaczenie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości, które miało miejsce 5 czerwca 2014 roku.

PROMOCJE DR IRENA ERIS NA ZRABATOWANI.PL


Stworzony przez Dr Irenę Eris świat holistycznego piękna, proponuje kompleksowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Jest połączeniem stylu i dobrego smaku. Nie jest to jednak świat odległy, niedostępny dla przeciętnego konsumenta. Dr Irena Eris stara się wyciągać pomocną dłoń do każdej Polki, wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Prowadzi szeroką i zróżnicowaną działalność, mającą na celu poprawić świadomość użytkowniczek o własnej skórze i sposobach jej pielęgnacji.

Co więcej, na powszechną dostępność asortymentu marki mają wpływ wyprzedaże organizowane cyklicznie przez sklep internetowy, w zakładce outlet. Mają one jednak swoją wadę – ta promocja dotyczy końcówek serii. Dlatego dla prawdziwych amatorek pielęgnacji spod znaku docenianej (chyba już na całym świecie) doktor farmacji, najlepszym rozwiązaniem może być dołączenie do serwisu Zrabatowni.pl, gdzie znajdą darmowe kody rabatowe Dr Irena Eris. Takie kupony Dr Irena Eris to dopiero początek korzyści z przynależności do programu, w którym oczywiście okazje cenowe czekają nie tylko w sklepie Dr Irena Eris, ale również w bazie ponad dwustu innych marek. Zakupy w ulubionych sklepach, którym towarzyszą kody rabatowe będą nie tylko tańsze, ale dodatkowo na użytkowników czekają zwroty określonych kwot za pieniądze wydane na platformie zakupowej. Zatem sięgaj po rabaty Dr Irena Eris i otrzymuj jeszcze cashback za zakupy.