Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Citi Bank Handlowy Wrzesień 2023

Oceń sklep Citi Bank Handlowy

Ocena 4,64/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Citi Bank Handlowy - Wrzesień 2023

zobacz archiwalne promocje
Citi Bank Handlowy

OFERTA CITIBANK HANDLOWY

Citibank Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A.

Citibank obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych oraz profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Celem banku jest budowanie trwałych relacji partnerskich z klientami.

Szeroka oferta Citibanku Handlowego to innowacyjne i nowoczesne produkty, rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, światowe technologie, wygodny dostęp do produktów poprzez internet, telefon i sieć oddziałów, dostęp do globalnej sieci Citi. To właśnie innowacyjność i jakość tworzą najważniejsze wartości banku – jego rynkowe wizytówki

OKAZJE CENOWE CITIBANK HANDLOWY NA ZRABATOWANI.PL


W trosce o budowę jak najlepszych relacji z klientami, Citibank przygotowuje dla nich specjalne okazje cenowe i okresowe promocje. Rabaty przygotowane są zarówno z myślą o nowych, jak i stałych klientach. Dlatego warto regularnie odwiedzać stronę banku. Miłośnicy niskich cen z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Aby zapoznać się z aktualnymi okazjami cenowymi Citibanku, kliknij w specjalna oferta Citibank Handlowy