Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie Citi Bank Handlowy

Oceń sklep Citi Bank Handlowy

Ocena 4,64/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Citi Bank Handlowy - Listopada 2021

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

zobacz archiwalne promocje
Citi Bank Handlowy

OFERTA CITIBANK HANDLOWY

Citibank Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A.

Citibank obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych oraz profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Celem banku jest budowanie trwałych relacji partnerskich z klientami.

Szeroka oferta Citibanku Handlowego to innowacyjne i nowoczesne produkty, rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, światowe technologie, wygodny dostęp do produktów poprzez internet, telefon i sieć oddziałów, dostęp do globalnej sieci Citi. To właśnie innowacyjność i jakość tworzą najważniejsze wartości banku – jego rynkowe wizytówki

OKAZJE CENOWE CITIBANK HANDLOWY NA ZRABATOWANI.PL


W trosce o budowę jak najlepszych relacji z klientami, Citibank przygotowuje dla nich specjalne okazje cenowe i okresowe promocje. Rabaty przygotowane są zarówno z myślą o nowych, jak i stałych klientach. Dlatego warto regularnie odwiedzać stronę banku. Miłośnicy niskich cen z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Aby zapoznać się z aktualnymi okazjami cenowymi Citibanku, kliknij w specjalna oferta Citibank Handlowy

Dane kontaktowe sklepu

22 657 72 00

[email protected]

www.citibank.pl

FB---


Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

Metody płatności

Gotówka

Metody dostawy

Przesyłka pocztowa