Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Auchan Sierpień 2022

Oceń sklep Auchan

Ocena 4,48/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Auchan - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Auchan

 

AUCHAN - FRANCUSKA SIEĆ HIPERMARKETÓW, KTÓRA PODBIŁA TAKŻE POLSKĘ

Auchan to marka w Polsce już dobrze znana. Klienci cenią ją za szeroki asortyment, atrakcyjne ceny oraz liczne promocje i rabaty. Okazje cenowe w Auchanie bywają naprawdę wyjątkowe.

Pierwszy sklep grupy Auchan powstał w roku 1961 za sprawą Gerarda Mullieza we francuskim Roubaix. Dzisiaj Auchan ma zasięg międzynarodowy i działa od wielu lat z sukcesami w 12 krajach. Ponad 1300 supermarketów oferuje  bowiem wszystko to, czego potrzebują klienci. Oferta Auchan jest ogromna i cały czas się powiększa.

Pierwszy sklep sieci powstał w Polsce w roku 1993 w Piasecznie pod Warszawą. Przez ponad 20 lat działalności Auchan ugruntował sobie w naszym kraju pozycję marki dobrze ocenianej przez klientów. Hasłem przewodnim sieci jest “W Auchan jutro jest dzisiaj”, co świadczy o tym, dużą uwagę przykłada się do innowacji. Na sukces marki przełożyło się również przestrzeganie kilku zasad:

  • codzienne dążenie do poprawy siły nabywczej klienta poprzez sprzedaż coraz większej liczby artykułów po coraz niższych cenach,
  • dbanie o to, aby klientom poprawiał się komfort życia poprzez oferowanie im innowacyjnej oferty handlowej.

 Auchan od kilkudziesięciu lat jest liderem we wprowadzaniu pionierskich rozwiązań. Jeszcze w latach 60.ubiegłego wieku Grupa utworzyła pierwszą stację benzynową przy swoim hipermarkecie, a później zorganizowała pierwsze Targi wina. Stosunkowo niedawno, bo w roku 2006 zaczął działać z kolei Auchan Telecom zajmujący się usługami optycznymi. Sieć sklepów posiada szeroką ofertę, w której znajdują się także między innymi produkty bezglutenowe oraz zdrowa żywność.

Auchan promocje oferowane są regularnie.  Gazetka Auchan wydawana jest raz w tygodniu i znaleźć w niej można wiele ciekawych rabatów i okazji cenowych na artykuły spożywcze, przemysłowe, drogeryjne czy nawet sprzęt RTV i AGD. Auchan gazetka promocyjna obejmuje również cieszące się dużą popularnością produkty własnych marek. Rozpoznać je można po logo sklepu oraz znaczku podniesionego kciuka. Aktualna gazetka Auchan to jednak nie wszystko, co czeka na klientów supermarketu. Oprócz tego sieć wydaje także specjalne katalogi akcji sezonowych lub tematycznych. Zwykle obowiązują one przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

Od roku 2011 prężnie działa także prężnie Auchan Direct, sklep internetowy umożliwiający zrobienie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Zamówione produkty dostarczane są prosto pod drzwi klientów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców stolicy. Na szczególna uwagę zasługuje również program lojalnościowy Auchan - “Skarbonka”. Kupując w Auchanie produkty oznaczone tym znakiem można zbierać na swoim koncie złotówki do wykorzystania na dowolne inne zakupy. Wystarczy założyć specjalną kartę płatniczą Skarbonka MasterCard lub kartę kredytową Visa Auchan.

WSZYSTKIE PROMOCJE W JEDNYM MIEJSCU - ZRABATOWANI.PL

Oferta Auchan jest bardzo szeroka i nie brak w niej atrakcyjnych obniżek cenowych oraz ciekawych promocji. Aby uwadze nie umknęły żadne rabaty czy okazje cenowe w Auchanie warto regularnie odwiedzać serwis internetowy Zrabatowani.pl. Zawsze znajduje się tam oczywiście Auchan  aktualna gazetka z wszystkimi przecenami obowiązującymi w danym tygodniu. Dzięki temu zakupy można na spokojnie zaplanować z wyprzedzeniem. Z kolei Auchan Direct kod rabatowy to szansa na dokonanie zakupów w sklepie internetowym Auchan po niższej cenie. Zakupiony towar przywiezie kurier pod same drzwi. Wystarczy tylko zarejestrować się na Zrabatowani.pl, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami i obniżkami cen w Auchanie.

Dane kontaktowe sklepu

+48227038200

.

www.auchan.pl

FB.


Auchan Polska Sp. z o.o.

ul. Puławska 46

05-500 Piaseczno

Metody płatności

Płatność kartą

Płatność gotówką

Metody dostawy

Odbiór osobisty