Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Flixbus Sierpień 2022

Oceń sklep Flixbus

Ocena 3,75/5

Odbierz 4.80% zwrotu
za zakupy w Flixbus

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 4.80% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Flixbus - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Flixbus

 Flixbus – podróżuj do woli po całej Europie!

Świat coraz bardziej się otwiera, a wraz z nim i ludzie zaczynają coraz chętniej podróżować i odwiedzać nowe miejsca. Okazuje się, że wycieczki i podróże wcale nie muszą być drogie. Dzisiaj na rynku działa bowiem wielu przewoźników, którzy oferują przejazdy autobusowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Tak jest np. w przypadku Flixbusu, przy którego pomocy można zwiedzić w zasadzie całą Polskę i Europę.

 

Flixbus to firma stosunkowo młoda, bo powstała w roku 2013, ale już zdążyła podbić europejski rynek przewoźników autobusowych. Z małego start-upu szybko stała się dużą siecią przewozów międzymiastowych o zasięgu europejskim. Dzisiaj oferuje szeroki zakres połączeń autobusowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Działa na terenie ponad 30 krajów.

 

Pasażerowie Flixbusa to dyspozycji mają nowoczesne, komfortowe autobusy wyposażone w WC, klimatyzację, gniazdka elektryczne czy darmowe Wi-Fi. Ponadto podróże Flixbus są przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma stawia bowiem na środki transportu, które wyróżniają się bardzo niską emisją spalin.

 

Klienci doceniają przede wszystkim to, że rezerwacji i zakupu biletów można dokonać przez internet lub aplikację mobilną Flixbus. Przez cały czas podróży do dyspozycji jest też darmowe Wi-Fi. Niemiecka firma od dawna współpracuje ściśle z innymi firmami przewozowymi, często lokalnymi. Tworzy w ten sposób bardzo szeroką flotę Flixbusa.

 

Flixbus stworzony został w Monachium przez trzech młodych przedsiębiorców – Andre Schwammlein, Jochen Engert i Daniel Krauss , którzy chcieli, aby podróżowanie było jednocześnie wygodne, przyjazne dla środowiska i tanie. Rynek zaczęli podbijać po upadku niemieckiej kolei w roku 2013. Szybko stali się liderem przewozowym w całych Niemczech. W 2015 roku Flixbus wykroczył poza granice kraju i uruchomił kursy do Austrii, Włoch, Francji, Chorwacji, Holandii oraz do Skandynawii. Obecnie firma dysponuje największą siecią przejazdów w całej Europie. Flixbus posiada na dzień dzisiejszy ponad 1000 pracowników w Monachium, Warszawie, Berlinie, Mediolanie, Paryżu, Kopenhadze, Budapeszcie czy Zagrzebiu. Współpracuje z kilku tysiącami kierowców z całej Europy.

 

Z usług Flixbusa skorzystało już ponad 100 milionów osób. Tylko w 2017 roku było to 40 mln podróżnych. Firma w swojej sieci łączy około 2000 destynacji w niemal 30 krajach. Każdego dnia realizowanych jest niemal 300 tysięcy relacji, z tego niektóre nawet co pół godziny. Wszystkie podróże odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych autobusów, które wyposażone są w dodatkowe systemy bezpieczeństwa.

 

 

PROMOCJE FLIXBUS NA ZRABATOWANI.Pl

Wiele osób zastanawia się nad tym czy przejazdy autobusoweFlixbus można zakupić w cenach rozsądnych, tak aby nie wydać na wycieczkę fortuny. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, jak się może wydawać. Z pomocą przychodzą bowiem kupony rabatowe oraz kody promocyjne Flixbus. Znaleźć je można bez problemu na znanym portalu internetowym ZRABATOWANI.PL. To bardzo popularny serwis, na którym w zasadzie każdego dnia pojawiają się nowe, atrakcyjne promocje Flixbus. Jak korzystać z tych kodów i rabatów? Na portalu trzeba przede wszystkim założyć konto, które jest w 100% darmowe. Potem kody rabatowe wykorzystać można w dowolnym momencie.

Warto też pamiętać, że ZRABATOWANI.PL to nie tylko kupony i kody rabatowe Flixbus. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też opcja cashback. W ten sposób można łatwo odzyskać przynajmniej część pieniędzy wydanych na zakupy w serwisie Flixbus.

Dane kontaktowe sklepu

+48 22 307 93 34

[email protected]

www.flixbus.pl

FB/FlixBusPL/


FlixMobility GmbH,

Birketweg 33,

80639, München 

Metody płatności

Przelew

Visa

Mastercard

American Express

Metody dostawy

-