Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Apple Sierpień 2022

Oceń sklep Apple

Ocena 4,50/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Apple - Sierpnia 2022

Apple

 

ŚWIAT NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII APPLE

Czy wyobrażacie sobie współczesny świat bez komputerów i telefonów? Można śmiało powiedzieć, że urządzenia tego typu zrewolucjonizowały życie ludzkości. Jedną z firm, która kładła podwaliny pod rozwój nowoczesnych technologii jest Apple – założona w 1976 r. przez trzech amerykańskich studentów: Steve’a Wozniaka, Steve’a Jobsa oraz Ronalda Wayne’a. Od tego czasu produkty Apple nieustannie podbijają cały świat.

Choć historia firmy Apple sięga lat 80. XX wieku, to pierwszy stacjonarny sklep Apple powstał dopiero w 2001 r. w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem już w 2014 r. firma zatrudniała 98 tys. pracowników na całym świecie, a jej roczna sprzedaż wyniosła ponad 182 mld dolarów.

Skąd wzięła się tak olbrzymia popularność produktów z symbolem nadgryzionego jabłka? Eksperci twierdzą, że składa się na nią kilka kwestii: charakterystyczny, minimalistyczny, a zarazem pełen elegancji design urządzeń, znacznie ograniczona konieczność jakichkolwiek konfiguracji przed rozpoczęciem użytkowania oraz znakomity marketing firmy. Bez względu na opinie ekspertów, produkty Apple są obecnie symbolem prestiżu i bycia trendy. Nie bez znaczenia jest także legenda narosła wokół samego powstania marki, zaczynając od historii trzech studentów, którzy okazali się wizjonerami, skończywszy na przedwczesnej śmierci Steve’a Jobsa na skutek nowotworu.

Produkty Apple można podzielić na kilka kategorii. Są to:

 • komputery typu Mac (Macbook, Macbook Air, Macbook Pro, iMac), pracujące na systemie operacyjnym MacOS,
 • tablety typu iPad (z systemem operacyjnym iOS),
 • smartfony typu iPhone (również działające na systemie iOS),
 • urządzenia typu watch (inteligentne zegarki z funkcjami Bluetooth, WiFi czy możliwością łączenia się z mediami społecznościowymi),
 • Apple TV (pozwalający na nowoczesne komunikowanie się z telewizorem).

Oczywiście to nie wszystkie produkty amerykańskiej firmy. Dostępne są również rozmaite akcesoria Mac, których zadaniem jest usprawnienie korzystania z poszczególnych urządzeń, zwiększenie komfortu użytkowania bądź po prostu ochrona sprzętu przed uszkodzeniami. Można wśród z nich znaleźć:

 • klawiatury i myszy,
 • słuchawki,
 • oprogramowanie,
 • monitory i uchwyty,
 • kable zasilające i przewody,
 • etui, futerały i zabezpieczenia,
 • pamięci masowe,
 • drukarki i skanery.

Urządzenia Apple są wielofunkcyjne – komputery Mac można wykorzystywać zarówno jako narzędzie pracy, jak i rozrywki, tablety iPad oraz telefony iPhone doceniają młodsi i starsi użytkownicy, z kolei smartwatche to gadżety często wybierane przez osoby aktywne fizycznie – pełnią funkcję osobistego trenera i pomagają osiągać zamierzone cele treningowe. Olbrzymim atutem Apple jest również fakt, że właściwie co roku firma wypuszcza na rynek nową odsłonę któregoś z produktów i za każdym razem staje się on absolutnym bestsellerem nie tylko wśród fanów marki.

NAJLEPSZE PROMOCJE APPLE TYLKO NA ZRABATOWANI.PL

Jeśli marzysz o tym, aby nabyć wymarzony komputer lub tablet z logiem jabłka w bardzo atrakcyjnej cenie, koniecznie zajrzyj na stronę Zrabatowani.pl – znajdziesz tu najlepsze okazje cenowe, kupony i bony rabatowe Apple!

Rabaty na produkty Apple na stronie Zrabatowani.pl udostępniane są cyklicznie: niekiedy dotyczą konkretnego produktu, a innym razem całej serii, dzięki czemu możliwe jest upolowanie sprzętu w promocyjnej cenie.

Kupony rabatowe Apple to nie wszystko – kupując sprzęt przez przekierowanie ze strony Zrabatowani.pl możesz skorzystać z opcji cashback, czyli zwrotu części kwoty przeznaczonej na zakupy. Takie kody promocyjne po prostu trzeba wykorzystać!

 

Dane kontaktowe sklepu

801 802 882

[email protected]

www.ispot.pl

FBwww.facebook.com/iSpotAPR


SAD Sp. z o. o.

ul. Puławska 2

02-566 Warszawa

Metody płatności

Płatność gotówką za pobraniem

Płatność przelewem

Płatność kartą

Szybki przelew

Metody dostawy

Przesyłka kurierska

Inne promocje w kategorii Komputery

Alsen Nazwa.pl Sferis Vobis Electro.pl Huawei Rtv Euro Agd Allegro