Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe UberEats Czerwiec 2024

Oceń sklep UberEats

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie UberEats - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
UberEats

 

Największy wybór restauracji w jednym miejscu

Znalezienie dobrej restauracji w Warszawie jest bardzo trudne – można przebierać między polskimi jadłodajniami z tradycyjnym jedzeniem, nieco bardziej wykwintnymi restauracjami z wysublimowanymi posiłkami, restauracjami egzotycznymi. Jak wybrać miejsce, w którym klimat będzie zachęcać do rozgoszczenia się i uraczenia prawdziwie pysznym posiłkiem? Najlepiej zajrzeć na stronę ubereats.com i zamówić jedzenie wprost do domu.

 

Co to jest ubereats.com?

UberEats jest usługą, która polega na dostarczaniu posiłków z wybranych restauracji przez kierowców Ubera – taka usługa działa na całym świecie, w ponad 60 miastach Europy i Stanów Zjednoczonych, a teraz jest już dostępna w Polsce. Usługą UberEats objęte są dzielnice wokół centrum miasta, ale rosnąca popularność sprawia, że chętnych przybywa, więc niedługo jedzenie z najlepszych restauracji w Warszawie dostępne również będzie na obrzeżach miasta.

Obsługą zamówień zajmuje się kilkuset kurierów rowerowych, ale również dostawców na motocyklach lub kierowcy samochodowi. Z usług UberEats można korzystać przez wszystkie dni w tygodniu w godzinach od 11.00 do 23.00. By jedzenie nie wystygło lub nie zagrzało się w upalne dni, jest transportowane w specjalnych termicznych plecakach, które są dodatkowo usztywnione.

Ciekawostką jest, że Uber nie przewiduje współpracy z dużymi sieciowymi restauracjami – chodzi o propagowanie restauracji z charakterem, które wyróżniają się rodzajem serwowanych potraw i zdrową żywnością.

 

Jak to działa?

Jak sama nazwa wskazuje, usługa połączona jest z działalnością samochodową Ubera. By móc skorzystać z możliwości dowozu jedzenia należy zalogować się na stronie UberEats lub ściągnąć aplikację na telefon. W kolejnym kroku należy wybrać restaurację, na którą mamy ochotę. Do dyspozycji zalogowanych użytkowników pozostaje obecnie ponad 150 restauracji, barów i jadłodajni. W dwujęzycznym menu należy wybrać danie i dokonać płatności w wysokości 7,99 PLN. Jest to cena za usługę dojazdu – osobno należy opłacić zamówiony posiłek. Co ważne, ceny dań, które dostarczane są do klienta, są dokładnie takie same jak w restauracjach.

Po przyjęciu zamówienia do realizacji można śledzić to, na jakim jest ono etapie na specjalnej mapie – dokładnie takiej samej, jak w przypadku zamówienia kierowcy Ubera. To właśnie oni dostarczają posiłki we wskazane adresy. Nie ma znaczenia, czy posiłek przyjedzie na tylnym siedzeniu samochodu, czy na bagażniku skutera – najważniejsze, że kierowca wyznaczony do wykonania usługi, musi jak najszybciej dowieźć posiłek. Wiadomo – ciepłe jedzenie zawsze lepiej smakuje! Jak wynika z danych firmy, na całym świecie średni czas przewiezienia dania z restauracji do klienta wynosi 34 minuty. Jak zapewniają organizatorzy tej inicjatywy – w Warszawie ten czas nie powinien przekroczyć 30 minut.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi UberEats?

Czasami niektóre restauracje z przyczyn logistycznych nie mogą świadczyć usług kurierskich. UberEats to doskonałe rozwiązanie dla wielu restauracji, bo dzięki tej usłudze mogą zwiększyć obroty swojej firmy i propagować własną kuchnię.

Klienci z kolei mogą liczyć na doskonałe posiłki dokładnie w momencie, gdy są głodni. Automaty z kanapkami dzięki UberEats odchodzą do lamusa – każdy ma dostęp do pysznych, przygotowywanych na świeżo posiłków, które zostaną dostarczone w każde miejsce.

To bardzo innowacyjne rozwiązanie w branży gastronomicznej – od dziś nie trzeba zawracać sobie głowy obiadem lub wykwintną kolacją – UberEats dostarczy każdy rodzaj posiłku.

 

Jeszcze lepsze posiłki dzięki Zrabatowani.pl

By można było cieszyć się naprawdę pysznymi posiłkami, wystarczy zajrzeć na stronę Zrabatowani.pl gdzie czekają najbardziej atrakcyjne promocje cenowe i kody rabatowe. Możesz również zapisać się do Newslettera, który będzie regularnie informował o nowościach na UberEats.