Tani urlop latem

  • Tani urlop latem

Tanie wyjazdy na wakacje

Chcesz spędzić niesamowite wakacje w niezwykłym miejscu ze swoją drugą połówką lub z rodziną? Aby przeżyć idealne wakacje, ważne jest nie tylko towarzystwo, ale i miejsce. Wybierzemy się w wirtualną podróż dookoła świata, dzięki czemu będziesz miał/miała możliwość wyboru wakacji idealnych dla siebie i Twoich najbliższych. Przejrzyj aktualne oferty i skorzystaj z licznych ​kodów rabatowych​ i ​promocji, ​aby przeżyć niezapomniane chwile!

Dla miłośników gór

Czasami, aby podziwiać piękne widoki i ciekawe zjawiska, wcale nie trzeba jechać daleko. Polska ma to szczęście, że jest w posiadaniu gór i morza, co zapewnia naszym rodakom moc atrakcji przez cały rok. Letni spacer po Sudetach Zachodnich zapewne przyniesie wiele sportowych wrażeń i zachwycających widoków. Wspinaczka na Śnieżkę to również nie lada wyzwanie! Korzystając z ​okazji cenowych i ​kuponów rabatowych, możecie na własne oczy zobaczyć, jaka Polska jest piękna! Zobacz na Groupon.

Z widokiem na ocean

Kierujemy się na Południe! Fuerteventura to hiszpańska wyspa położona we wschodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich, mieści się nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Pomimo swojego położenia wyspy te należą do Hiszpanii. Gorące słońce, piaszczyste plaże i piękne widoki na Ocean Atlantycki idealne miejsce na wypoczynek. Dzięki posiadaniu kodów rabatowych możesz pojechać na niezapomniane wakacje za mniejsze pieniądze! Tui.

Ale Meksyk!

Przenosimy się do Ameryki Północnej. Wycieczka zatrzymała się w słonecznym Puerto Morelos położonym w Meksyku. Meksyk to jedno z najbardziej zaludnionych państw na świecie – w rankingu zajmuje 11 miejsce. Co ciekawe – językiem urzędowym jest hiszpański, ale oprócz tego, aż 63 różne języki indiańskie! A jakie są zalety Puerto Morelos? Panuje kameralna atmosfera, jest mniejsza ilość turystów, piękna plaża oraz rewelacyjne warunki do nurkowania. Znudzonym niekończącą się sjestą polecamy rozrywki i nocne życie w pobliskim Cancun oddalonym o 20 min samochodem. Skorzystaj z ​promocji i ​kuponów rabatowych​, a Twoje wakacje będą niezapomniane! Tui.

Pośrodku oceanu indyjskiego

Przenieśmy się na drugą stronę globu. Na Oceanie Indyjskim, na północny wschód od Madagaskaru, znajduje się przepiękny archipelag – Seszele. Korzystając z kuponów rabatowych możesz przeżyć niezapomniane wakacje na wyspie Silhouette, której powierzchnia wynosi zaledwie 20 km​ 2​ . Miejsce, które z pewnością warto odwiedzić, ponieważ zamieszkuje je największe bogactwo gatunków fauny i flory na Oceanie Indyjskim. Korzystając z ​kuponów rabatowych, możesz zobaczyć to wszystko na własne oczy, wypoczywając w najlepszym Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa i jednocześnie płacąc mniej! Tui.Wymarzone wakacje w niższej cenie? Teraz dzięki funkcji ​cashback możesz zaoszczędzić nawet do 3% ich wartości – Ty wypoczywaj, a my zrobimy Ci ​zwrot za zakupy ​naszych ofert!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj