Sylwester z dziećmi

  • Sylwester z dziećmi

Sylwester z dziećmi w domu

Wcale nie musisz na gwałt szukać niani dla swoich pociech, żeby samemu wkroczyć w sztywnym garniturze czy strojnej sukni na wielką salą balową. Równie dobrze możesz ten wieczór spędzić we własnym domu i stać się animatorem sylwestrowych zabaw. Ale jak spędzić sylwester z dziećmi? Co robić w zaciszu własnego mieszkania? Sprawdź nasze pomysły i skorzystaj z kodów rabatowych na realizację najlepszego balu w całej galaktyce.

Muzyczny koniec roku

Muzyka to nieodłączny element sylwestrowej nocy – z całą pewnością nie obędzie się bez skocznych rytmów i wesołych melodii. Znajdź ciekawe nagrania lub kup dobre płyty. Zadbaj przy tym o muzyczne urozmaicenie – energiczne i szybkie piosenki w sam raz pasują do szalonych zabaw, ale na czas jedzenia posiłku czy dla krótkiego wyciszenia zapewnij spokojniejsze melodie. Stwórz wyjątkową oprawę muzycznej, skorzystaj z rabatów w największym salonie z płytami i ciesz się zwrotem za zakupy. Empik.

Smaczne przekąski

Na zabawie sylwestrowej nie może zabraknąć również smakowitych i zdrowych przekąsek. Możecie je wspólnie przygotować na bazie ekologicznych mąk i innych organicznych produktów. Zróbcie dekoracyjne kanapki. Wytnij z dziećmi ciasteczka, a potem pozwól im na radosną twórczość – niech ozdabiają wypieki wedle własnego upodobania. Wspólne gotowanie dodatkowo uatrakcyjni ten dzień, a przygotowane w ten sposób dania będą smakowały jeszcze lepiej. Sprawdź okazje cenowe i zadbaj o pyszny i pełnowartościowy posiłek w tę wyjątkową noc. BD-sklep.

Bal kostiumowy

Sylwester to dzień, któremu o krok do karnawału – nie rezygnuj z przebrań! To świetny pomysł niezależnie od tego czy twoje dziecko ma 3 czy 8 lat. To cieszy w każdym wieku. Dziewczynki z pewnością zachwyci strój wróżki lub księżniczki, za to chłopcy pisną z radości na widok przebrania pirata, kowboja czy komandosa. A może będzie to postać z ulubionej bajki albo bohater z ukochanej książki. Sprawdź aktywne promocje i wykorzystaj je na zakup przebrań dla Twojej rodziny. 5.10.15.

Wieczór gier w kolorowej oprawie

Kalambury, zabawa w chowanego czy głuchy telefon – możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Ale warto docenić również renesans gier planszowych. Obecnie wybór planszówek jest ogromny: familijne, edukacyjne, towarzyskie, również słowne czy logiczne – to już zależy od wieku i zainteresowań Twoich dzieci.

Poza tym Sylwester wręcz domaga się barwnej scenografii – nadmuchajcie kolorowe balony i rozwieście je w pokoju. Im więcej, tym lepiej! Warto też kupić zestaw balonów do modelowania z dołączoną pompką. To dodatkowo ożywi zabawę. Dobrym pomysłem są też bańki mydlane. Ich puszczanie i łapanie sprawi nie lada zabawę. Korzystając z kodów promocyjnych, masz okazję kupić ciekawe gry planszowe i różnego rodzaju balony. Ravelo.

Warto niebanalnie uczcić przejście między starym a nowym rokiem. A w graniczny dzień wcale nie musi być nudno i nie trzeba ograniczać się do leniwego siedzenia na kanapie przed telewizorem – na to zresztą Twoje dzieci z pewnością nie pozwolą. Wystarczy szczypta kreatywności, aby uczynić ten wieczór jedynym w swoim rodzaju.
Skorzystaj z naszych propozycji – na pewno będą owocną inspiracją! Sprawdź dostępne kupony rabatowe i przysługujący ci cashback.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj