Sylwestrowe kreacje

  • Sylwestrowe kreacje

Stylizacje na sylwestra 2018/2019

Rokrocznie, niezależnie od krachu na giełdzie czy mroźnej zimy, 31 grudnia w Polsce i na świecie odbywa się sylwester. Ta wyjątkowa noc zdarza się raz w roku. A w jednym z 365 dni po prostu wypada wyglądać nietuzinkowo. Wśród kobiecych stylizacji, na salonach króluje kolor czarny i butelkowa zieleń. Nasze kody rabatowe pozwolą nie tylko perfekcyjnie wyglądać, ale również zaoszczędzić.

Sekret tkwi w prostocie

Kiedy Coco Chanel zaprojektowała małą czarną, w najśmielszych snach nie przypuszczała, że jej produkt osiągnie tak wielki sukces, a kobiety na całym świecie nadal będą wspominać ją z westchnieniami. Również przed sylwestrem. Poza znanym fasonem, na topie są także małe czarne w nieco odmienionych formach. Taka sukienka link jest przeznaczona dla kobiet, które lubią podkreślać walory swojej sylwetki. Uzupełnieniem kreacji z długimi rękawami mogą być płaskie lub wysokie buty link wraz z naszymi kuponami rabatowymi jest świetną propozycją na półformalne przyjęcia sylwestrowe. Zachowując wszelkie prawidła minimalizmu i czarnej kolorystyki – buty nie mogą być inne. Szpilki na szerokim korku link z prawdziwą mocą lśniących cekinów nadają stylizacji kolorytu.

Długość znaczy jakość

Niektóre formy sylwestrowego szaleństwa zobowiązują do modowej mobilizacji i zachowania nietuzinkowej elegancji przez całą nocą. By doprowadzić do wizualnego szału na bankietach, balach i wystawnych przyjęciach długie sukienki sprawdzą się doskonale. Kreacja z przeplatającymi się paskami na plecach link. Nieco odważniejszy kolor niebieski doprowadzi stylizację do delikatnego szaleństwa. A kolczyki link. Oryginalny krój i kolor, który może nie jest pierwszy na liście najczęściej wybieranych sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Dodatkiem do tej stylizacji mogą być buty zapewniające wysoki komfort podczas całonocnych szaleństw do białego rana. link. Znajdziesz ją na naszej stronie, a uzyskane kody promocyjne sprawią, że nie wydasz fortuny. Ten raz w roku można przecież pozwolić sobie na modową ekwilibrystykę. Wcielając się w prestidigitatora stylizacji, sprawisz, że na pewno zostaniesz zauważona link, parkiety świata nie będą miały przed Tobą tajemnic!
Alternatywą dla cekinowych szaleństw kolorystycznych są wyważone, jednak błyszczące propozycje link. Wystarczy tylko dopasować do tego lekkie buty

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj