Pink Weekend z BonPrix

  • Pink Weekend z BonPrix

Już w najbliższy weekend 5-7.05.2017 miłośnicy marki BonPrix powinni przygotować się na zakupowe szaleństwo z portalem Zrabatowani.pl. Czekają na Was wyjątkowe akcje promocyjne oraz cashabck, jakiego jeszcze nie było!

Wyjątkowe promocje w BonPrix

Wielbiciele oszczędzania przez wydawanie na pewno będą zadowoleni specjalnym Pink Weekendem z marką BonPrix. Atrakcyjna oferta cenowa z jakiej słynie BonPrix została dodatkowo obniżona o promocję 20% na to, co jest teraz dla wielu klientów priorytetem zakupowym, czyli obuwie i dodatki.

Jeśli jednak nie masz zamiaru odświeżać swojej letniej szafy, wybierz dowolny produkt, z szerokiej gamy, jaką oferuje marka, a możesz liczyć na wyjątkowo duży cashback, który… został jeszcze podwojony! Sumując – możesz otrzymać aż 34 zł do swojego wirtualnego portfela na Zrabatowani.pl

Jak otrzymać cashback od BonPrix?

Otrzymanie tak dużego zwrotu gotówki jest prostsze niż może się wydawać. Wymogiem jest założenie w pełni bezpłatnego konta na Zabatowani.pl lub zalogowanie się do już posiadanego. Kolejnym krokiem jest udanie się podstronę specjalnie dedykowanej marce BonPrix. Znajdujący się na niej banner przenosi klienta na stronę sklepu. Tutaj najmilsza część, a więc wybór interesujących produktów. Gdy już Twój koszyk będzie wypełniony po brzegi, należy przejść do płatności. Gdy zostanie ona zrealizowana, do Twojego wirtualnego portfela na Zrabatowani.pl zostanie przelana kwota 34 zł. Tutaj uwaga – wystarczy przekroczyć kwotę 50 zł, by móc liczyć na zwrot kosztów w postaci gotówki lub przeznaczyć je na kolejne zakupy z licznych marek na Zrabatowani.pl

Modna szafa z BonPrix

Sklep jest znany polskim klientom od 1991 roku i nieustannie oferuje produkty o wysokiej jakości, które regularnie są poszerzane o nowe działy. Obecnie klienci mają do wyboru szeroką gamę odzieży skierowanej zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Również najmłodsi miłośnicy modowych trendów nie będą rozczarowani ofertą BonPrix. Przyszłe, jak i obecne mamy mogą również zakupić ubranka dla swoich pociech – nie brakuje tu wygodnych śpioszków czy body. Uzupełnieniem wybranego przez siebie w sklepie looku będą dodatki – a jest w czym wybierać: chusty, torebki czy zegarki. Oczywiście nie mogło zabraknąć obuwia – znajdą się tu wyjątkowe propozycje na wielkie okazje, nawet takie jak ślub, jak i sportowe i wygodne adidasy.

Dodatki do domu

To, co sprawia, że kupowanie na stronie BonPrix jest jeszcze bardziej opłacalne to przede wszystkim możliwość kupienia stylowych dodatków do domu. Będą one nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim mogą stanowić funkcje użytkowe. Wszystkie produkty znajdują się w odpowiednio oznaczonych działach, pogrupowanych tematycznie: kuchnia, łazienka, tekstylia itp. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. A jeśli tego będzie mało, istnieje możliwość ręcznego wpisania interesującego produktu.

Wszystkie produkty tej marki to nie tylko odwzorowanie najnowszych trendów, ale przede wszystkim wysoka jakość, która służy przez lata. Warto sprawdzić!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj