Gadżety elektroniczne dla mężczyzn

  • Akcesoria elektroniczne dla mężczyzn

Podobno mężczyźni to w większości gadżeciarze. Niezależnie od tego ile w tym stwierdzeniu jest prawdy, elektroniczne gadżety to w wielu przypadkach doskonałe propozycje na prezent. Tylko co kupić osobom, które wydawałoby się, mają już wszystko? Przedstawiamy kilka pomysłów, które mogą przypaść im do gustu.

Gadżety elektroniczne na prezent dla fanów sportu

Jeśli mężczyzna lubi aktywnie spędzać czas, gadżety elektroniczne mogą go informować, ile kalorii spala w ciągu dnia i które z wykonywanych przez niego czynności są najbardziej efektywne. Taką funkcję ma między innymi monitor aktywności fizycznej – może być, np. zakładany na klatkę piersiową albo mieć kształt opaski. Te urządzenia są zazwyczaj połączone z aplikacją treningową, która dostarcza danych, np. dotyczących pracy serca. W zależności od modelu, sprzęt może jeszcze rejestrować aktywność, wskazywać ile kalorii zostało spalonych albo jaki dystans został pokonany. Najnowsze gadżety elektroniczne można zobaczyć w ofercie eMag.pl – zdobądź kody rabatowe i sprawdź, czy możesz je kupić w niższej cenie. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, zastanów się nad kamerką sportową. Pozwala ona z łatwością rejestrować wszystko co dzieje się wokół i to na dodatek w wysokiej jakości. Poza tym, kamera ma uniwersalne zastosowanie, dlatego przyda się nie tylko podczas wykonywania zajęć sportowych.

Gadżety elektroniczne dla zmotoryzowanych

Na prezent idealne będą sprzęty, które można wykorzystać w samochodzie. Jednym z nich jest zestaw głośnomówiący, działający z pomocą technologii Bluetooth. Przede wszystkim pozwala on kierowcy przeprowadzać rozmowy telefoniczne, ale to nie jedyna jego funkcja. Umożliwia on także m.in. odtwarzanie muzyki i udziela instrukcji na podstawie sygnału GPS. Dobrym pomysłem może być też rejestrator jazdy. Przyda się, jeśli dojdzie do stłuczki albo wypadku – dzięki materiałom zdjęciowym albo wideo będzie można sprawdzić, jaki przebieg miało to zdarzenie. Sprzęt do nagrywania przyda się też w środku pojazdu, szczególnie jeśli znajdują się w nim dzieci. Niektóre kamery nagrywają to, co dzieje się na kanapie małych pasażerów, dzięki czemu rodzice nie muszą się ciągle odwracać, by kontrolować swoje pociechy. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy i jednocześnie zapewnia większy komfort. Inne gadżety elektroniczne dla mężczyzny, nad którymi warto się zastanowić, to czujniki parkowania. Takie urządzenia mogą znacznie ułatwić życie w mieście, gdzie trzeba umiejętnie parkować w wąskich miejscach, a każdy centymetr jest na wagę złota.

Nowe trendy w elektronice

Elektroniczne gadżety na prezent nie zawsze muszą być praktyczne – czasem mogą po prostu być źródłem wspaniałej zabawy. Właśnie takie będą sprzęty wykorzystujące technologię Virtual Reality. Okulary VR przeniosą użytkownika w zupełnie inny świat i zapewnią niezapomniane wrażenia. Im wyższej klasy sprzęt, tym lepiej. Jeżeli zastanawiasz się nad tą propozycją, pamiętaj, że jakość w niskiej cenie charakteryzuje wiele przedmiotów wystawianych na Allegro, gdzie obowiązują zniżki na produkty. Poza urządzeniami VR znajdziesz tam także inne gadżety elektroniczne dla mężczyzn, takie jak drony. W Media Markt są w sprzedaży zestawy, które pozwalają urządzać walki powietrzne – gwarantujemy, że to rozrywka nie tylko dla dzieci! Tego typu sprzęty są doskonałe jako upominek, szczególnie jeśli postawisz na jakość. Wtedy będą służyć przez wiele lat, a korzystanie z nich da najwięcej satysfakcji. Opłaca się śledzić aktualne promocje w różnych sklepach – choć nie zawsze wyższa cena idzie w parze z solidnością wykonania, można dzięki temu wiele zaoszczędzić.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj