Naładuj baterie!

  • Naładuj baterie!

Gdzie złapać ostatnie promienie słońca?

Choć wakacje już minęły, są jeszcze miejsca, gdzie można złapać promienie słońca i naładować akumulatory przed nadejściem długiej i ponurej jesieni. Jeśli urlop mamy jeszcze przed sobą, warto zapoznać się z atrakcyjnymi promocjami i kodami rabatowymi, które przygotowały serwisy z noclegami oraz biura podróży. Często są one korzystniejsze niż w sezonie wakacyjnym i istnieje duża szansa, że jeszcze uda nam się spędzić czas w słonecznym zakątku.

Wakacje last minute

Wrzesień to czas ofert last minute, dzieci wróciły do szkół, ale pogoda jeszcze pozwala na plażowanie i podróżowanie po cieplejszych miejscach. Turcja, Hiszpania, Egipt to kraje, które zachwycają pięknymi widokami, warunkami atmosferycznymi i lepszą pogodą niż w Polsce. Biura podróży oferują atrakcyjne oferty wczasów w pięknych hotelach w pobliżu urokliwych plaż, na których będzie można jeszcze złapać wakacyjne promienie słońca. Promocje last minute gwarantują tańsze podróżowanie po najpiękniejszych miejscach na świecie. Dzięki opcji cashback można otrzymać częściowy zwrot za zakupione wakacje i cieszyć się jeszcze korzystniejszą ofertą. Travelplanet.

Ostatnie ciepłe chwile w Polsce

Wrzesień często potrafi pozytywnie zaskoczyć pogodą i temperaturami, także w Polsce. Warto na bieżąco śledzić prognozy i wybrać się choćby na weekend do jednego z miast czy miasteczek położonych w górach lub nad morzem. Wczesna jesień to idealny czas na wędrówki po górach, nie jest jeszcze na tyle zimno, by trzeba było zabierać ze sobą cały zimowy sprzęt, a ruch na szlakach jest znacznie mniejszy niż w sezonie wakacyjnym. Jesień nad morzem też ma swoje zalety, między innymi mniejszy ruch na plaży. Taki wypad pozwoli wzmocnić odporność i złapać ostatnie, pełne witaminy D wakacyjne promienie słońca. Dzięki korzystnym promocjom i kuponom rabatowym można spędzić ostatnie ciepłe i słoneczne dni w najpiękniejszych lokalizacjach na północy i południu Polski. Sun&Snow.

Campingi i ośrodki wakacyjne

Wakacje z wykorzystaniem własnego środka transportu są doskonałą rozrywką i dostarczają niezapomnianych wrażeń już podczas podróży. Dobrze wyposażone campingi oraz ośrodki wakacyjne w atrakcyjnych lokalizacjach zachęcają do zatrzymania się w nich na ostatnie letnie dni. Najlepsze campingi w Europie są doskonałym miejscem do łapania ostatnich promieni słońca wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Dogodne lokalizacje z wieloma atrakcjami i możliwością wycieczek sprawiają, że nie ma tam mowy o nudzie. Okazje cenowe i zwroty za zakupy na portalach dają możliwość tańszej rezerwacji miejsca i noclegu na campingu. Lokacje w pięknych zakątkach we Francji, Hiszpanii, Włoszech czy Chorwacji można zarezerwować jeszcze taniej właśnie teraz, pod koniec sezonu, wystarczy skorzystać z atrakcyjnych kodów rabatowych. Vacanceselect.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj