Oglądajmy razem!

  • Oglądajmy razem!

Jesienne nowości w TV

Wraz z końcem wakacji stacje telewizyjne wprowadzają nową ramówkę, która ma przyciągnąć klienta. Bogata oferta seriali i telewizyjnych show ma na celu zaspokoić gust każdego widza i umilić mu długie jesienne wieczory. Oprócz dobrze znanych widzom programów pojawiają się interesujące nowości, które mogą stać się prawdziwymi hitami jesiennej ramówki. Warto przygotować się na jesienną dawkę emocji wprost z małego ekranu, który można kupić taniej, korzystając z promocji w popularnych sklepach z elektroniką.

Wciągające historie w nowych serialach

Jesień to idealna pora na nadrobienie serialowych zaległości, stacje jednak nie próżnują i oferują swoim widzom kolejne wciągające nowości. TVP wprowadza do ramówki serial z historią w tle – “Drogi wolności”. Stacja TVN dostarcza emocji za pomocą nowej produkcji o charakterze kryminalnym. “Pułapka” opowiada historię pisarki, w jej obsadzie znajdziemy wielu znanych polskich aktorów. Z kolei “Pod powierzchnią” to serial obyczajowy, który także zadebiutuje na ekranach jesienią. Telewizja Polsat wprowadzi widzów w kryminalny świat pełen zagadek za pomocą serialu “Ślad”. W TV4 pojawi się “Oko za oko” – produkcja, której akcja rozgrywa się wśród prawników. Aby jeszcze lepiej przeżywać emocje dziejące się na ekranie, warto robić to na odpowiednim sprzęcie. Nowoczesne telewizory z wieloma technologiami nie kosztują już fortuny. Dzięki opcji cashback i kodom rabatowym można we własnym zaciszu poczuć się jak w kinie. Media Markt.

Pełnia emocji na małym ekranie

Od wielu lat ogromną popularnością cieszą się programy rozrywkowe, w których uczestnicy rywalizują między sobą. Często w tego typu programach stawką jest nie tylko pokaźna pieniężna nagroda, ale też sława i ogromne możliwości do dalszego rozwoju. Dla widzów jest to doskonała okazja do odpoczynku po całym dniu i przeżywania emocji razem z uczestnikami. Każda ze stacji ma przynajmniej jedno takie show. Hitem TVN-u jest “Ameryka Express” w roli głównej z gwiazdami zmagajacymi się z różnymi wyzwaniami. Po wakacjach do ramówki wracają także uwielbiane przez widzów programy takie jak “Mam talent” i “Masterchef”. TVP dzięki “The voice of Poland” daje uczestnikom możliwość rozpoczęcia muzycznej kariery. Także stacja Polsat ma w swojej ramówce reality show stworzone z myślą o wokalistach, “Śpiewajmy razem. All Together Now” to szansa sprawdzenia się przed dużą publicznością. Nowy program “World of Dance Polska” to z kolei show przygotowane dla tancerzy. Wszystkie hity stacji telewizyjnych warto obejrzeć na nowym ekranie telewizora, który można kupić w promocyjnej cenie korzystając z rabatów i kodów promocyjnych w sklepach z elektroniką. RTV EURO AGD.

Jesienne hity także w Internecie

Wraz z nową ramówką na internetowych platformach pojawiły się największe hity, które można obejrzeć w każdym miejscu z dostępem do internetu. Ich dużą zaletą jest możliwość oglądania nie tylko gdziekolwiek jesteśmy, ale także w dowolnym momencie. Ulubiony serial jest na antenie w czasie, kiedy pracujesz? Nic nie szkodzi, możesz obejrzeć go, kiedy tylko masz ochotę, zatrzymać w dowolnym miejscu i wrócić niezależnie od rozkładu. Na stronach online można zobaczyć nie tylko przegapione odcinki ulubionego programu, ale często dodatkowe materiały czy sceny zza kulis. Internet domowy i mobilny nie musi obciążać budżetu. Dzięki kodom promocyjnym oraz opcji zwrotu za zakupy w sieciach komórkowych można oglądać swoje ulubione programy na internetowych platformach stacji.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj