Modne paznokcie tego lata

  • Modne paznokcie tego lata

Modowe trendy na paznokciach

Każda kobieta lubi pięknie wyglądające dłonie. Zadbane paznokcie to w dzisiejszych czasach podstawa. Jakiś czas temu bardzo modne stały się paznokcie hybrydowe, których efekt utrzymuje się nawet do 21 dni. Jak zapewnia większość producentów, daje to maksymalną trwałość przy niskich kosztach. Marki lakierów hybrydowych wyznaczają najnowsze trendy jeżeli chodzi o wzornictwo na paznokciach, dlatego przejrzymy sobie kilka z nich. A dzięki ​ kuponom rabatowym ​ możesz zakupić wybrane lakiery w ​ promocyjnych cenach​ !

Największe hity wzornictwa

Największym hitem są wzory przypominające powierzchnię marmuru (tzw. efekt marmuru) lub inaczej mówiąc “efekt kwarcu”. Najlepiej to wygląda na jasnych kolorach, np. w połączeniu pastelowego różu z białym lub w połączeniu białego z czarnym i szarym. Na wyrazistych kolorach efekt nie wygląda korzystnie. Metoda jest bardzo prosta – cienkim pędzelkiem na nieutwardzoną powierzchnię topu nakładamy lakier i malujemy wzory według uznania, wręcz byle jak. Utwardzamy w lampie i paznokcie gotowe! Korzystając z ​ kodów promocyjnych ​ możesz nabyć odpowiednie kolory i spróbować sama wykonać ten wzór. To takie proste!

Wyraziste kolory

Żółty lub pomarańczowy? Jak najbardziej! W tym sezonie musisz być widoczna! Kontrastowe kolory w zestawieniu królują teraz na wybiegach. Kobalt i limonka? Jeszcze lepiej! Nie wstydź się zaszaleć z różnymi barwami!

Blink blink

Jak błyszczeć, to błyszczeć! Brokat w tym sezonie jest bardzo modny – na twarzy, na odzieży i na paznokciach. Złoty manicure hybrydowy wygląda niesamowicie elegancko. Jeżeli uważasz, że całe paznokcie brokatowe to dla Ciebie za dużo, to pomaluj kilka z nich na czarno – ten kolor nigdy nie wyjdzie z mody. Dla większego kontrastu możesz pokryć lakier matowym topem.

Akwarele i lakiery termiczne

Zwykłe, jednokolorowe paznokcie są według niektórych kobiet po prostu nudne. Aby wyjść klientom naprzeciw, firmy stworzyły lakiery hybrydowe, na których z łatwością w warunkach domowych możesz tworzyć własne kompozycje! Akwarele to doskonała alternatywa dla paznokci. Możesz stworzyć najróżniejsze wzory, wykorzystując jedynie pędzelek. Nie możesz zdecydować się na jeden kolor? Lakiery termiczne to równie doskonały wybór. Różnica między nimi a akwarelowymi polega na tym, że te pod wpływem różnicy temperatur zmieniają kolor na inny, równie wyrazisty. Koniec z jednokolorowymi paznokciami!

Cat eye

Efekt 5D na paznokciach? Teraz już chyba wszystko jest możliwe! Najnowszy hit, czyli manicure hybrydowy typu cat eye . Niesamowity efekt głębi kocich oczu na czarnym tle, czyli błysk, którego nie jest za dużo. Istnieje kilka wersji kolorystycznych, także każda z nas może dobrać odpowiednie dla siebie barwy. Skorzystaj z którejś z ofert promocyjnych i kup swój własny, domowy zestaw do robienia manicure hybrydowego. Teraz dzięki funkcji ​ cashback możesz zaoszczędzić nawet do 3% wartości swoich zakupów – kupuj wszystko w promocyjnych cenach, a my zrobimy Ci ​ zwrot za zakupy!

  

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj