Na co wydać wakacyjną pożyczkę?

  • Spełnij marzenia

Szybkie pożyczki nie muszą być tylko deską ratunkową w kryzysowych sytuacjach, ale również mogą stanowić źródło ciekawych okazji, które warto jest wykorzystać. Oto kilka naszych propozycji ciekawego spożytkowania niewielkiej pożyczki wakacyjnej.

Niewielkie wakacje

Z okazji tego, iż Citi Bank Handlowy oferuje nie tylko korzystne warunki pożyczki, ale dodatkowo daje aż 100 zł na wakacyjny wyjazd, dobrze jest zapożyczone pieniądze spożytkować właśnie w taki miły sposób. Nie muszą to być dalekie wojaże, a co więcej, nie muszą wiązać się z nimi również duże koszty. Oczywiście można skorzystać z usług biura podróży, jednak niekiedy o wiele bardziej opłaca się samodzielne poszukanie tanich lotów, jak również okazji cenowych w ciekawych hotelach. Dzięki temu w zasięgu ręki jest niewielki wypad do któregoś z krajów europejskich, który z pewnością będzie tym bardziej miły ze świadomością, że nie trzeba za wszystko od razu płacić.

Rozwój osobisty

Pożyczki, które nie są przeznaczone na konkretne cele, dobrze jest wydawać z głową. Warto jest zatem wyznaczyć sobie “wyższy cel”, który będzie przyświecał idei zainwestowania w siebie, a nie tylko wydawania zapożyczonej np. w Provident kwoty.

Z tego względu warto jest realizować swoje pasje. Może to być kurs tańca, nauka szydełkowania lub kurs rysunku. Niekiedy można wykorzystać zapożyczone w ten sposób pieniądze poprzez poszerzanie swoich kompetencji jako pracownik, biznesmen czy szef. Warte w takim wypadku będą na pewno uniwersalne kursy, których ukończenie będzie dawało wymierne korzyści, niezależnie od tego jakie stanowisko będzie się zajmowało – kurs angielskiego, negocjacji, dobrej prezencji czy sprzedaży.

A może remont?

Większość z nas z pewnością nie jest miłośnikami remontów, które wykonywane są podczas wakacji, niestety niekiedy trzeba się do tego zmusić. A czasem warto jest poszukać szybkich i niedrogich rozwiązań, dzięki którym odmiana domowego zacisza będzie nieskomplikowana, a efektywna. W internecie nie brakuje pomysłów na to jak wykonać remont przedpokoju w dwa dni, jakimi farbami i sprzętem szybko odmalować łazienkę, czy przemeblować, a nawet stworzyć samodzielnie meble, które stworzą całkiem nowe aranżacje. Taka inwestycja na pewno wymaga nie tylko gotówki, ale również zaplanowania oraz przemyślenia swojej wizji nowego wyglądu mieszkania.

Szkolna wyprawka

Oczywiście koniec lata to myśl o tym, iż konieczne jest rzetelne przygotowanie dzieci do przedszkoli i szkół. Wakacyjna pożyczka może zatem stać się inwestycją w malucha. Warto jest stawiać w sprawdzone marki obuwnicze oraz odzieżowe, by zakupione do szkoły ubrania służyły przez wiele lat.

Nie powinno również zabraknąć pomocy naukowych w postaci książek oraz artykułów papierniczych. Do domu warto jest pomyśleć o komputerze typu laptop, który będzie służył całej rodzinie. Dodatkowo pomocny może być tablet, który pozwoli na szybki dostęp do najważniejszych informacji.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj