„Mamo, chcę Minionka” – czyli które gadżety z filmów animowanych z pewnością ucieszą Twoje dziecko?

  • Minionkowe gadżety

Moda, a raczej szaleństwo na kupowanie gadżetów związanych z danym filmem czy wydarzeniem, zaczęła się od pierwszego filmu Star Wars. Od tamtej pory zarówno dzieci, (jak i te większe dzieci), pragną otaczać się przedmiotami z bajek i filmów. Podpowiadamy co odpowiedniego wybrać dla swojej pociechy.

Duże tytuły – duże zainteresowanie

Nie można ignorować faktu, iż są filmy, które na dzieci mają bardzo duży wpływ. Zazwyczaj są to Disneyowskie produkcje, jednak oczywiście zdarzają się wyjątki. Nic też w tym dziwnego, ponieważ są one konstruowane w taki sposób, by przyciągać uwagę maluchów – niezależnie od ich osobistych zainteresowań, miejsca zamieszkania, płci itp. Dlatego stojąc przed wyborem właściwego przedmiotu np. jako zakup na prezent, dobrze jest celować w kinowe hity. Wówczas niezależnie od tego co się kupi, ma się duże prawdopodobieństwo, że dany gadżet będzie strzałem w dziesiątkę.

Kup i zachęć czyli jak za pomocą bajek przekonywać do swoich racji

Niejeden rodzic szuka sposobu na to, jak połączyć przyjemne z pożytecznym tzn. by przekazać dziecku pewne wartości, ale jednocześnie by nie odczuło ono, iż jest poddawane kolejnym naukom. Z pomocą pojawiają się postaci z bajek, które w obecnych czasach są tak dużą gałęzią biznesu, iż produkowane z nimi przedmioty dotyczą niemal wszystkich aspektów życia.

Warto jest ten fakt wykorzystać, np. do rozwijania pasji dziecka. Dla przykładu brzdąc, który dopiero uczy się rysować/pisać z pewnością niezwykle ucieszy się z zestawu zeszytów oraz kredek i pisaków, na których widnieje wizerunek np. Trolli czy Minionków.

Tak samo można poszerzać szereg innych umiejętności. Na rynku nie brakuje (a nawet chciałoby się powiedzieć, że trudno znaleźć coś innego) książeczek do rozwiązywania różnych zadań, które uczą spostrzegawczości, cierpliwości oraz liczenia. Rodzice, jak i dzieci w ten sposób łączą naukę z zabawą przy towarzystwie ulubionych postaci z bajek.

Postaw na praktyczność

W sklepach można znaleźć rozbudowane zestawy przedmiotów, które nie tylko mają wizerunki ulubionych postaci z bajek, ale również są niezbędne w codziennym życiu. Warto zatem wypełnić świat dziecka ulubionymi postaciami w prostych rzeczach. Dla przykładu może to być pościel, zestaw sztućców, kubków i talerzyków, jak również plecaki, a nawet ubrania! Z pewnością każde dziecko będzie chciało mieć wizerunek ulubionego bohatera wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe.

U sprawdzonego źródła

Kupując dany przedmiot naszemu maluchowi oczywiście chcemy przede wszystkim sprawić mu dużą frajdę. Dlatego decydując się na przedmioty nawiązujące do dziecięcych bajek, dobrze jest postawić przede wszystkim na ich jakość, by dzieci mogły się cieszyć nimi dłużej. Dlatego warto jest kupować w takich sklepach jak Smyk czy Urwis, gdzie ma się gwarancję nie tylko oryginalności produktu, ale również atrakcyjną cenę, która idzie w parze z wysoką jakością.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj