10 porad jak płacić mniej za duże zakupy

  • Oszczędzaj kupując!

Wydawanie pieniędzy jest jednym z najbardziej lubianych, jak i najbardziej „bolesnym” sposobem spędzania wolnego czasu dla wielu z nas. By jednak cieszyć się nawet dużymi zakupami za relatywnie niskie kwoty, jest na to kilka sprawdzonych sposobów, które prezentujemy w poniższej liście.

Cashback na Zrabatowani.pl

Oczywiście wszystkim miłośnikom szczególnie polecamy system oszczędzania poprzez wydawanie, jakim jest cashback. Zrejestrowani użytkownicy mają dostęp do specjalnych kodów, dzięki którym za każde dokonane zakupy online w wybranym przez siebie sklepie, mają możliwość otrzymania zwrotu określonej ich wartości w gotówce – mogą ją wydać na kolejne zakupy lub wypłacić. Prawda, że miłe uczucie? 🙂

Sezonowość w sklepach

Warto jest upatrywać wybranych przez siebie produktów podczas wyprzedaży sezonowych. Zazwyczaj mają one miejsce na przełomie pór roku, jednak bardzo często odbywają się również w ich połowie. Wówczas można zakupić naprawdę ciekawe sztuki, szczególnie w branży odzieżowej.

2 za 1

Promocje, w których kupując dany produkt, a za drugi (zazwyczaj tańszy) płacisz np. 50% jego wartości, warto jest upatrywać, kiedy do wydania jest nieco większa suma. W przypadku kilkuzłotowych wydatków nie warto sobie nimi zawracać głowy, jednak przy większych sumach – to naprawdę duża oszczędność.

Ostatnie sztuki

Promocje, w których dostępne są ostatnie sztuki mogą być prawdziwą gratką, jak i wpadką. Można niekiedy znaleźć podczas ich trwania naprawdę ciekawe i unikalne przedmioty, jednak warto jest je zawsze dobrze oglądać i upewniać się, że nie są wybrakowane – niestety, to często ma miejsce.

Outlety

Sklepy outletowe często polegają właśnie na tym, iż sprzedawane są w nich wcześniej wspomniane ostatnie sztuki, resztki kolekcji, wybrakowane towary, jak również określone rozmiary – albo bardzo duże, albo bardzo małe. By znaleźć w nich coś ciekawego niekiedy trzeba się naszukać, jednak warto, szczególnie gdy nabierze się w tym wprawy.

Systemy lojalnościowe

Często, by z nich skorzystać trzeba najpierw dużo wydać. Jednak zdarzają się sklepy, które oferują swoim stałym klientom całkowicie darmowe produkty, gratisy oraz dodatki do zakupów.

Zakupy z innych krajów

Internet daje nieograniczone niemal możliwości, jeśli chodzi o kupowanie towarów, jakie tylko sobie wymarzymy. Często to nie tylko same możliwości, ale również okazja do oszczędzania. Warto zatem rozglądać się za sklepami, które oferują często te same produkty, jednak o wiele tańsze.

Produkty z gazetek

Towary, które prezentowane są w gazetkach często są przecenione, dlatego warto jest uważnie śledzić tygodniowe nowości w ulubionych sklepach.

Sklepy online

Nie tylko zagraniczne marki, ale również polskie, takie jak Reserved czy BDsklep mają ciekawą ofertę promocyjną, niemal przez cały czas.

Oferty na Zrabatowani.pl

Każdy sklep, który współpracuje z marką Zrabatowani.pl ma specjalną stronę, na której prezentowane są bieżące przeceny oraz promocje. Warto jest zatem śledzić je na bieżąco, by móc nawet za pokaźne zakupy zapłacić dosłownie grosze.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj