Skąd wziąć pieniądze na wakacje?

  • Mały zastrzyk gotówki

Pogoda za oknem sprawia, że coraz trudniej skupić się na pracy, a nasze myśli częściej wędrują w kierunku wizji totalnego leniuchowania. Wakacje za pasem. Nadchodzi czas wyjazdów i urlopu, a wraz z nimi wzmożone wydatki. Skąd wziąć pieniądze na wymarzone wakacje? Podsuwamy skuteczne rozwiązanie.

Gdzie na wakacje?

Urlop to tak naprawdę piramida wydatków. Zaczyna się niewinnie, od pomysłu wakacyjnego wyjazdu. Następnie decyzja, czy zostajemy w kraju, czy szukamy wczasów za granicą. Jeszcze parę sezonów temu słynne wczasy „all inclusive” byłyby zdecydowanie droższe od krajowych wyjazdów. Obecnie ceny poszybowały w górę. Tatry lub polskie morze mogą okazać się równie kosztownymi atrakcjami. Wybieramy biuro podróży, rezerwujemy wycieczkę lub organizujemy wyjazd na własną rękę. Jakkolwiek nie podejdziemy do tematu, i tak kluczową sprawą podczas planowania wakacji okaże się zasobność naszego portfela.

Rodzaj wczasów to nie koniec

Wydatki na wakacje nie kończą się wykupieniem wczasów. Pozostaje jeszcze określenie formy spędzenia wolnego czasu, co pociąga za sobą szereg kolejnych decyzji. Jeśli postawimy na aktywny wypoczynek, prawdopodobnie będziemy musieli ponieść dodatkowy koszt na przegląd sprzętu sportowego, który przez cały rok zdążył pokryć się kurzem. Może zakup dodatkowych lekcji np. przed nurkowaniem na rafie koralowej? W przypadku błogiego leniuchowania na plaży potrzebujemy nowy strój kąpielowy, w ogóle warto odświeżyć swoją garderobę. Przydałyby się też nowe buty, okulary przeciwsłoneczne i co najważniejsze, odpowiednie kosmetyki. Co z pieniędzmi? Czy należy zaciskać pasa przez cały rok dla chwili rozrywki? Czy są inne metody na pogodzenie sporych wydatków z beztroskim odpoczynkiem?

Może pożyczka?

Coraz więcej osób wnioskujących o dodatkowy zastrzyk finansowy, jako cel pożyczki, podaje wakacje. Odkąd nastąpił zdecydowany rozwój firm udzielających szybkich pożyczek ratalnych online, otrzymanie pomocy finansowej jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Proste, a zarazem wygodne, ponieważ całą procedurę ubiegania się o pożyczkę można przeprowadzić poprzez Internet. Klient, aby dostać pieniądze, nie musi nawet wychodzić z domu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze błyskawicznie lądują na jego koncie bankowym. Oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu i podpisaniu umowy o pożyczkę, ale o nią klient również nie musi się martwić. Wszystkie dokumenty dostaje w wersji cyfrowej i może spokojnie zapoznać się z nimi do czasu, aż nie odwiedzi go kurier z identyczną umową do podpisania. Zaraz po złożeniu podpisu wykonywany jest przelew. Przedstawioną, szybką i prostą procedurę otrzymania pożyczki ratalnej spełnia ratkomat.pl, gdzie klient może liczyć na wsparcie finansowe w wysokości aż 10 000 zł.

Łatwo wziąć pożyczkę, a co ze spłatą?

Jeżeli klient może pochwalić się pozytywną oceną zdolności kredytowej, to znaczy, że nigdy wcześniej żaden inny podmiot finansowy nie przekazał do Biura Informacji Kredytowej informacji o nieterminowej spłacie zadłużenia. W takim przypadku jest duże prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki w Ratkomat. Oczywiście, tak jak przedstawiliśmy, procedura otrzymania pożyczki jest niezwykle prosta. Ogranicza się w zasadzie do posiadania dowodu osobistego, rachunku bankowego, którego jesteśmy właścicielem, oraz numeru telefonu. Wystarczy wejść na stronę serwisu i złożyć wniosek online. Zanim to jednak uczynimy, za pomocą wirtualnych suwaków wybieramy interesującą nas kwotę oraz czas spłaty. Tutaj mamy naprawdę szerokie pole manewru. Ratkomat oferuje elastyczne raty, które możemy rozłożyć aż na dwadzieścia cztery miesiące spłaty. Dzięki obniżeniu wysokości raty poprzez wydłużenie czasu uregulowania należności łatwiej będzie nam spłacić określoną sumę.

Ratkomat.pl 

Dlaczego polecamy akurat ratkomat.pl? Firma cieszy się opinią solidnego pożyczkodawcy, oferuje zarówno wysokie kwoty, jak i szybką oraz wygodną obsługę. Wymienione zalety to nie wszystko. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o tym, co lubimy najbardziej – kupony rabatowe. Obecnie ratkomat.pl rozdaje swoim klientom kupony na zakupy w największych sieciach, aż do 80% rabatu. Warto dodać, że kupony mogą zgarnąć wszyscy klienci. Nawet ci, którzy po złożeniu wniosku online nie dostaną pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki ratalnej. Nie ma więc przeszkód, by starać się o zastrzyk finansowy, po czym obniżyć kwotę zakupów kuponami rabatowymi.

Odpowiedzialne pożyczanie

Ratkomat realizuje ideę odpowiedzialnego pożyczania. Osoba, która już spłaca kilka innych zobowiązań finansowych lub posiada długi, nie otrzyma kolejnej pożyczki. Poprzez takie działanie firmie Ratkomat zależy, aby osoby uniknęły spirali długów, w które łatwo wpaść, jeśli pożycza się pieniądze nierozsądnie, bez konkretnego planu na spłatę. Pożyczka może rozwiązać wiele problemów, może pomóc w osiągnięciu założonych celów, czy po prostu przyczynić się do  zrealizowania naszych marzeń. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę ratalną, warto naprawdę dobrze przemyśleć tę decyzję. Trzeba wiedzieć, że dla firm pożyczkowych to nie klient, który ma problem ze spłatą należności, i na którego zostaną nałożone odsetki karne, jest ważny. To osoby regularnie spłacające dług stanowią najbardziej pożądaną grupę klientów. Do której grupy klientów chcielibyśmy należeć?

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj