Kosmetyki naturalne – kup z rabatami!

  • Kosmetyki naturalne - kody rabatowe

Kosmetyki naturalne zdobywają obecnie coraz większą popularność. W czym właściwie tkwi sekret kosmetyków naturalnych i czy naprawdę warto je stosować?

Jeszcze do niedawna kosmetyki naturalne były trudno dostępne w sklepach i nie każdy mógł sobie na nie pozwolić. Wyjaśniamy, na czym polega ich fenomen, a na końcu artykułu czeka na Ciebie specjalny kod rabatowy.

Kosmetyki naturalne – co to jest?

Kosmetyki naturalne różnią się od innych kosmetyków składem. Składniki kosmetyków naturalnych są pochodzenia roślinnego lub mineralnego, a w związku z tym, są kosmetykami ekologicznymi. Takie produkty bazują na różnego rodzaju olejkach eterycznych i ekstraktach oraz nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają też jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego.

Głównym zadaniem kosmetyków naturalnych jest pobudzanie skóry do jej naturalnych procesów fizjologicznych. Skóra pielęgnowana kosmetykami naturalnymi niejako “uczy się” samodzielnej odbudowy skóry. To procesy, które trwają dłużej niż w przypadku stosowania kosmetyków syntetycznych, ale są trwalsze i zdrowsze dla naszej skóry.

Kosmetyki naturalne – czy warto je stosować?

Mówi się, że ile skór, tyle opinii na temat kosmetyku. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyków naturalnych. Warto wypróbować je na sobie i przekonać się o ich magicznych właściwościach.

Korzystając z kosmetyków naturalnych, wspomagasz planetę, ponieważ tego rodzaju kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Poza tym zawierają bezpieczne dla skóry składniki, które nie zapychają porów ani nie uszkadzają bariery hydrolipidowej skóry. Kosmetyki naturalne nie mają również w składzie żadnych substancji rakotwórczych.

Stosowanie kosmetyków naturalnych może być świetnym pomysłem dla osób, które zmagają się z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Naturalne składniki są łagodniejsze od składników syntetycznych, dzięki czemu mogą przyczynić się do poprawy stanu skóry, łagodząc stany zapalne.

Czytasz składy kosmetyków i nie rozumiesz tajemniczych skrótów? W przypadku stosowania kosmetyków naturalnych nie ma tego problemu, bowiem zawierają one w składzie olejki eteryczne, ekstrakty z ziół oraz glinki i minerały. Tak prosty skład jest łatwy do rozszyfrowania, a Ty wiesz, co nakładasz na skórę.

Skorzystaj z rabatu na kosmetyki naturalne

Z racji tego, że kosmetyki naturalne charakteryzują się niezwykle starannie dobranym składem, są droższe w produkcji. Warto więc skorzystać z rabatów, aby je zakupić i na własnej skórze przetestować magię naturalnych składników. Zrabatowani mają dla Ciebie nawet 10% rabatu na kosmetyki naturalne marki Alkemie oraz 3% zwrotu z zakupów.

Mamy też promocję dla Mam, które chciałyby stosować naturalne kosmetyki. Marka MomMe stworzyła linię kosmetyków przeznaczoną do stosowania dla mam i maluchów, bez konieczności kupowania różnych produktów. Dzięki naszym kuponom możesz zakupić kosmetyki naturalne MomMe w promocji.

Skorzystaj z kuponów Zrabatowanych i poznaj magiczny świat kosmetyków naturalnych!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj