Konkurs “Szybka Kasa”

  • Konkurs “Szybka Kasa”

Niecodzienna okazja. Konkurs “Szybka Kasa” eurobanku.

Uwielbiasz quizy, a hasła w krzyżówkach nie są dla Ciebie enigmatyczną zagadką? Siedząc przed telewizorem z łatwością odpowiadasz na każde pytanie? Szkoda zatem tracić czas. Daj się ponieść zabawie i weź udział w konkursie “Szybka kasa”.

Wampiry stały się na tyle zuchwałe, że mają ochotę wysysać nie tylko krew, ale także pieniądze. Spokojnie, tylko z własnego konta. Pójdź za ich przykładem i zwiększ zasoby swojego skarbca o dodatkowe 500 złotych! Możesz to zrobić, biorąc udział w konkursie eurobanku.

W puli całego konkursu jest aż 80 nagród pieniężnych o łącznej wartości 40 000 zł. eurobank co tydzień rozdaje 5 000 złotych, które dzieli między 10 uczestników. Zwyciężyć można tylko raz, więc warto przyłożyć się do wypełnienia zadania. To wyjątkowa okazja na zdobycie 500 złotych, ponieważ organizator konkursu pokrywa także koszty podatku od wygranej.

Wystarczy wejść na: eurobank.pl i zapoznać się z instrukcją. W pierwszym etapie cotygodniowych zmagań musisz obejrzeć filmik, w którym występują wampiry. Następnie odpowiedz na trzy podchwytliwe pytania Vlada, Maćka i Felixa. Nie daj zwieść się ich podstępom opracowywanym przez wieki spędzone w ciemności! Nim wyprowadzą Cię na manowce, przemyśl dobrze, jakie pole zaznaczysz.

Potem przed Tobą runda finałowa. W niej musisz wspiąć się na wyżyny własnego intelektu i sięgnąć do krynicy swej mądrości. Albo po prostu wykazać się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Co kryje się za kotarą w finale, zostało owiane tajemnicą. Jedno jest pewne jak w banku – arcytrudne zadanie będzie wymagało sporego wysiłku.

Ale bez obaw. Vlad czy Felix nie obliżą swych długich kłów z radością, ponieważ nie poleje się krew. Wystarczy napisać krótki tekst, który przybliży jedno z finansowych pojęć. Ostatnim etapem jest wpisanie do formularza swoich danych. Nie chcesz chyba, aby 500 złotych przeszło Tobie koło nosa lub trafiło w niepowołane ręce? eurobank zaznacza jednak, że wyśle e-mail tylko szczęśliwym zwycięzcom.

Wyniki ustala trzyosobowa komisja oceniająca zadania pod różnym kątem. Na końcowy werdykt wpływ ma m.in. zgodność z tematyką konkursu, kreatywność zgłoszenia, humor i niebanalny dowcip oraz oryginalność dzieła. Należy przy tym pamiętać, że na starcie z wampirami i ich pytaniami mogą stawić się wyłącznie osoby pełnoletnie.

“Szybką Kasę” można zdobyć od 1 kwietnia do 26 maja 2019 roku. W tym czasie odbędzie się osiem tygodniowych etapów zmagań. To aż 8 unikalnych szans na pozyskanie dodatkowego kapitału bez wychodzenia z domu. Pieniądze z pewnością przydadzą się podczas planowania podróży wakacyjnej.

Jeśli już teraz spodziewasz się nagłych wydatków, zapoznaj się z ofertą pożyczki przez Internet z oprocentowaniem 0% w ramach promocji trwającej do 31 maja 2019 roku. RRSO wynosi zaledwie 9,66%. eurobank to nieustraszeni pogromcy biurokracji, dlatego nie trzeba wypełniać pliku dokumentów, a pieniądze (nawet do 4000 złotych) pojawią się na koncie w ciągu 15 minut od podpisania umowy.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj