Jak uczynić prywatkę niezapomnianą? Przegląd ciekawych akcesoriów

  • JJak przygotować niezapomnianą prywatkę?

Domowe przyjęcia są jednym z najlepszych sposobów na celebrowanie ważnych okazji, miłym spędzaniem wolnego czasu oraz oczywiście świetną okazją do zabawy. Jednak, aby prywatka była udana nie chodzi jedynie o to, by spotkać się ze znajomymi, ale równie istotna jest odpowiednia atmosfera. Podpowiadamy jak o nią zadbać.

Stwórz niezapomniany klimat

Niezależnie od tego, gdzie prywatka będzie miała miejsce, konieczne jest właściwe oświetlenie. Najlepiej, jeśli na tego typu imprezie będzie panował miły półmrok. Pozwoli on na oświetlenie pomieszczenia czy przestrzeni, ale jednocześnie będzie dawał nieco tajemniczo-romantyczny klimat, który będzie idealny do zachowania prywatności, jeśli jest to konieczne. Idealne do tego zadania będą kuliste girlandy, które można wykonać samemu, jak również zakupić na stronie LoveTheSign, gdzie dodatkowo w niskich cenach można dokupić zestawy lampek idealnie nadających się do zawieszenia na zewnątrz np. koło basenu. Świetnym uzupełnieniem będzie ustawienie ledowych gadżetów w miejscach, w których znajduje się np. jedzenie. Oprócz tego, że dają one światło, niektóre z nich mają również dodatkowe funkcje np. możliwe jest samodzielne ustawienie dowolnego napisu. To świetna zabawa, która na pewno wszystkim imprezowiczom przypadnie do gustu.

Dodatkowo warto jest zadbać o to w czym i jak podawane są trunki oraz przekąski. Nie może zabraknąć oczywiście obrusów, podkładek, półmisków czy kieliszków. By jednak cała impreza miała wyjątkowy klimat, warto zajrzeć na przykład do sklepu Pakamera. Można tam znaleźć produkty będące oryginalnym dopełnieniem codziennej przestrzeni, ale również gadżety tworzące nietuzinkową imprezową atmosferę.

Nie ma imprezy bez muzyki

Wybór muzycznej listy powinien być skomponowany w taki sposób, by trafiać w jak najszerszą grupę odbiorców. Niezależnie jednak od muzyki dobrze jest zadbać o wysokiej jakości sprzęt. Nie musi być on jednak bardzo profesjonalny, ponieważ wystarczy telefon, który dobrze jest umieścić na specjalnej podkładce tak, by nie uległ on zniszczeniu. Dodatkowo, za odpowiednie nagłośnienie odpowiedzialne mogą być przenośne głośniki. Umiejscowienie kilku takich sztuk w wybranych punktach sprawi, że muzyka będzie spójnym tłem imprezy, ale jednocześnie nie będzie zagłuszać rozmów.

Stylowe dodatki

Warto jest włożyć nieco pracy i zadbać o to, by impreza miała odpowiedni charakter. Obecnie bardzo modne jest kupowanie balonów z helem w kształcie liter, które przekazują konkretną teść. Takie literki można np. ułożyć w imię jubilata lub dzięki nim stworzyć imprezę z motywem przewodnim. Dobrym rozwiązaniem jest również nadmuchanie kilku przeźroczystych balonów, w które warto jest powrzucać kolorowe konfetti lub brokat. Nie powinno zabraknąć również stylowych dodatków w postaci serpentyn czy papierowych ozdób. Można je wykonać samemu lub zakupić na promocji w licznych sklepach internetowych.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj