Gdzie na wakacje?

  • Gdzie na wakacje?

Najlepsze kierunki tego lata, czyli gdzie się wybrać na wakacje?

Okres najcieplejszych miesięcy w roku stanowi czas, podczas którego największa liczba ludzi decyduje się urlopy i podróże. Poza możliwością odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków oraz stresu eksplorowanie dotychczas nieodkrytych przez nas krajów gwarantuje znacznie więcej korzyści. Poznawanie nowych kultur, próbowanie regionalnych dań kuchni z całego świata, a także zwiedzanie zabytków światowego dziedzictwa to tylko niektóre z nich. W dobie tanich linii lotniczych i licznych promocji ​oraz rabatów ​na dalekie wojaże niemal cały świat stoi do nas otworem. Gdzie zatem warto wybrać się na wakacje?

Rzym, Mediolan oraz Bari, czyli słoneczna Italia

Nigdy nie miałeś okazji zobaczyć Koloseum ani butików w prawdziwej stolicy mody? Na myśl o pizzy, makaronie czy owocach morza wprost cieknie Ci ślinka? Wsiadaj w samolot i leć do Włoch! Słoneczna Italia jest wyjątkowo atrakcyjnym krajem dla turystów. Przytłaczająca liczba zabytków w każdym zakątku państwa zadowoli fanów wycieczek z przewodnikiem w dłoni, a morza, które otaczają Włochy z niemal każdej strony zagwarantują udany relaks dla ludzi lubiących bierny wypoczynek. Aby skorzystać z opcji cachback, ​czyli zwrotu za zakupy, ​wystarczy jedynie udać się w podróż, korzystając z jednej z wyjątkowo szerokiej gamy ofert na TUI.

Podróż do Grecji gwarancją poczucia starożytnego klimatu

Kolejną destynacją, w której kierunku warto udać się podczas urlopu jest Grecja. Można w niej poczuć klimat starożytności, ponieważ to właśnie tam żyła jedna z większych antycznych społeczności. Wyjątkowo długa lista zabytków znajdujących się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i atrakcyjna kuchnia sprawiają, że Hellada to miejsce, które każdy powinien odwiedzić co najmniej raz w życiu! Kolebka śródziemnomorskiej cywilizacji, filozofii, sportu oraz miejsce, w którym powstała demokracja to tylko krótka charakterystyka tego pięknego kraju. Na całkowitą powierzchnię Grecji składa się blisko 2000 wysp, które stanowią około 20% jej terytorium. Każdy z pewnością znajdzie tę jedną, która całkowicie dopasuje się do jego gustu. Kody rabatowe i kupony promocyjne gwarantują wyjazd w korzystnej cenie, który wcale nie musi oznaczać ekstrawaganckiego wydatku. Kliknij tu.

Słodkie lenistwo na Riwierze Tureckiej

Nie każdy jest wielkim fanem pieszych wycieczek w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Wielu ludzi decyduje się na wakacje, podczas których może całkowicie się zrelaksować i odciąć od codziennych obowiązków. To w zupełności zrozumiałe! Wówczas jedyną aktywnością pozostają odbijanie piłki na plaży z towarzyszami podróży lub innymi wczasowiczami oraz spacery nad brzegiem morza. W tym przypadku warto zastanowić się nad wakacjami na Riwierze Tureckiej. Mnogość ofert hoteli i pensjonatów umożliwia wybranie tej idealnie eskrojonej pod swoje własne potrzeby. Wykorzystując okazje cenowe ​oferowane przez biura
podróży można upolować ofertę, która nawet w przypadku wyjazdu dla całej rodziny nie wygeneruje przytłaczających kosztów. Na TUI na pewno coś znajdziesz!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj