Srebro dla każdego

  • Srebro dla każdego

Dlaczego warto kupować srebrną biżuterię?

Kobiety uwielbiają srebrną biżuterię, ponieważ pasuje do każdej stylizacji i każdego typu urody. W sklepach jubilerskich często zdarzają się promocje, które zachęcają do zakupu wyjątkowego srebrnego pierścionka lub kompletu biżuterii. Na wyjątkowe okazje możemy natrafić w sklepie Minty Dot lub w salonie jubilerskim Apart. Jeśli mamy wątpliwości, czy warto kupować srebrną biżuterię, podajemy kilka powodów, które przekonają niezdecydowanych do inwestowania w dobrej jakości biżuterie ze srebra. Cena zawsze zachęca.W srebrnej biżuterii najbardziej zachęcająca jest cena – zazwyczaj jest ona znacznie niższa niż w przypadku tradycyjnego złota, białego złota lub innego kruszcu. Niska cena wynika z wartości rynkowej srebra, ale nie oznacza to, że jest wykonana niestarannie. Nawet dodatki innych metali lub ozdobnych kamyków nie wywinduje ceny, więc bez obaw można inwestować w srebrną biżuterię.

Srebro zawsze modne

Biorąc pod uwagę, że cena srebra jest znacznie niższa, srebrna biżuteria jest zawsze modna – wystarczy prześledzić historię biżuterii. Wiele kobiet decyduje się na wybór srebrnego pierścionka zaręczynowego lub srebrnej obrączki ślubnej. Srebro w swojej stylistyce jest bardzo proste, więc z łatwością można go dobrać do każdego stroju. By nadać swojemu wyglądowi nieco bardziej zdecydowanego charakteru, wystarczy sięgnąć po srebrną biżuterię z dodatkami w postaci wartościowych kamieni.

Dla alergików

Wiele osób ma problem z doborem biżuterii z powodu możliwości wystąpienia alergii. Alergia na srebro zdarza się naprawdę rzadko, a właściwości lecznicze srebra znane są od stuleci. Srebro ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, więc bez można ją nosić w przypadku skłonności do uczuleń, a także w przypadku chorób skóry.

Pasuje do każdej stylizacji

Kolor srebra sprawia, że staje się ono idealnym dodatkiem do każdego rodzaju stylizacji. Chłodny odcień sprawia, że stylizacja nabiera eleganckiego wyglądu. Nieco cięższa i bogatsza odsłona srebrnych kolczyków lub wisiorków doskonale sprawdzi się w przypadku wieczorowych kreacji, a lekkie wisiorki lub bransoletki będą idealnym dodatkiem do letniej sukienki lub plażowego looku.

Srebro do każdego typu urody

Każda osoba ma określony typ urody – ciemną, jasna, ciepłą lub zimną. Okazuje się, że srebrna biżuteria będzie podkreślać każdy rodzaj urody. W przypadku ciepłego typu urody można zastosować srebro z dodatkiem egzotycznych kamieni, które podkreślą urodę i sprawią, że nabierzemy pewności siebie. Jeśli mamy chłodny typ urody, wówczas jasny kolor uwydatni zalety naszej karnacji.

Srebro w każdej odsłonie

Okazuje się, że srebro jest tak popularne, że można wybierać w nieskończenie dużej ilości rodzajów dodatków biżuteryjnych. Pierścionki zazwyczaj są wyposażone w kamienie szlachetne lub cyrkonie. Nowoczesne srebrne pierścionki mają wyrazista formę i zdecydowany charakter – dzięki temu pierścionek stanie się największą ozdobą. Wisiorki, łańcuszki i bransoletki przybierają lekką formę, więc nie obciążają stylizacji. Srebrne kolczyki podkreślają urodę i sprawiają, że można poczuć się naprawdę piękną.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj