Lato-czas na zmiany w swoim domu!

  • Lato-czas na zmiany w swoim domu!

Aranżacje wnętrz – zaczerpnij inspiracji!

Okres wakacji to doskonały czas na wprowadzenie zmian w swoim mieszkaniu. Dłuższy dzień i większa ilość czasu pozwalają wielu osobom na przeprowadzenie remontu, bądź odświeżenie projektu wnętrza poprzez wymianę mebli lub tapety. Bez względu na to, czy planujesz dokonać jedynie kilku drobnych zmian w aranżacji swojego pomieszczenia, czy dopiero je urządzasz, warto zapoznać się z aktualnymi trendami dotyczącymi stylizacji pokoi. Sprawdź, co w najbliższych miesiącach będzie szczytem mody i zaczerpnij nieco inspiracji! Wykorzystując dodatkowo ​ kody rabatowe ​ i ​ kupony promocyjne ​ można upolować ciekawe produkty w korzystnych cenach!

Fiolet kolorem roku

Eksperci z branży projektowania wnętrz wskazują, że najpopularniejszym kolorem przez najbliższy sezon będzie wyrazisty i jaskrawy fiolet. Jednocześnie zwracają uwagę na fakt, że ta barwa wymaga od właściciela pomieszczenia swoistej odwagi i niełatwo starannie dopasować ją do wystroju. My jednak bezwzględnie zachęcamy do zakupu, na przykład fioletowej, stylowej kanapy lub sofy. Z całą pewnością jej nieszablonowe wzornictwo nada wnętrzu charakteru i będzie stanowić o atrakcyjnym uzupełnieniu projektu aranżacji. Skorzystaj z licznych ​ promocji ​ i ​ rabatów, ​ które zagwarantują zakupy w najniższych cenach. Istnieje duża szansa na nabycie atrakcyjnego elementu wystroju bez konieczności opróżnienia portfela – zobacz Abra meble.

Motywy afrykańskie i kosmiczne

Najbliższy sezon będzie obfitował w odważne projekty aranżacji wnętrz. Coraz więcej właścicieli mieszkań decyduje się na wybór tematycznego wystroju pomieszczenia zamiast standardowych projektów czy powtarzających się pastelowych kolorów. Wygląd pokoju, w którym mieszkamy, często uzewnętrznia naszą chęć przeniesienia się w dane miejsce. Motywy kosmiczne, a może afrykańskie? Jak najbardziej! Po wejściu przez drzwi nikt nie będzie mógł oderwać wzroku od tych niebanalnych rozwiązań projektowych i sam zapragnie wyruszyć w kolejną podróż! Podczas polowania na niezbędne do odświeżenia pomieszczenia produkty warto zainteresować się opcją ​ cashback, czyli ​ zwrotu za zakupy. Wówczas można uzupełnić wnętrze o niepowtarzalne elementy. Sprawdź ofertę w Home&You.

Kamienne elementy i wszechobecna szarość

Atrakcyjny design pokoju nie obędzie się bez elementów o kamiennej stylistyce oraz dominującej szarości przełamanej jaskrawymi dodatkami. Popielaty kolor tylko pozornie jest nudny i nieatrakcyjny. Doskonałym pomysłem jest na przykład wykorzystanie “ceglanej” tapety lub marmurkowych paneli. Wówczas jednolity kolor zostanie przedstawiony na produktach o bardziej zróżnicowanym wzornictwie. Innym sposobem na wykorzystanie wszechobecnej szarości jest przełamywanie jej elementami, które przykuwają uwagę i charakteryzują się jaskrawą barwą lub nieszablonowymi zdobieniami. W tym przypadku
odwiedzający pomieszczenie na pierwszy rzut oka zwrócą uwagę na konkretne elementy wystroju, a nienachalne, szare ściany lub podłoga pozostaną atrakcyjnym tłem. Remont wcale nie musi łączyć się z przytłaczającymi wydatkami. Wiele sklepów oferuje liczne ​ okazje cenowe, ​ dzięki którym zakupy staną się prawdziwą przyjemnością i nie pozbawią ostatniego grosza! Jednym z nich jest Abra meble!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj