Black Weekend 21-23.04 w Mango!

  • Black Weekend w Mango!

Wszyscy miłośnicy dobrze wyposażonego domu oraz wielbiciele oszczędzania, powinni przygotować portfele, ponieważ już w najbliższy weekend 21-13.04 czeka na nich niemała okazja – super przeceny w sklepie Mango na portalu Zrabatowani.pl.

Wielka okazja na tanie zakupy w Mango

Sklep Mango to działający od 25 lat na polskim rynku lider sprzedaży akcesoriów związanych z wyposażeniem domu, gadżetów oraz produktów związanych ze zdrowiem i urodą. Powodem, dla którego klienci od kilku dekad chętnie kupują szeroką gamę produktów pochodzących od marki Mango jest to, iż łączą one w sobie wiele cech. Przede wszystkim oferują ciekawe i szybkie rozwiązania podczas wykonywania codziennych obowiązków, a dodatkowo w parze idzie atrakcyjna cena oraz liczne promocje na cały asortyment. Nie należy zapominać o wysokiej jakości, którą można cieszyć się na długie lata – nawet podczas wielokrotnego i codziennego ich użytkowania.

Oferta Mango z każdym rokiem poszerza się o nowe akcesoria, dzięki czemu nieustannie zdobywa ona nowych klientów, oferując usługę na bardzo wysokim poziomie. Wysoka jakość obsługi oraz wygodny system przeglądania wszystkich oferowanych produktów to coś, co dostrzeże nawet najbardziej wymagający klient.

Cashback aż 45 zł!

Zadowoleni klienci Mango mają w ten weekend prawdziwą okazję do świętowania, bowiem na portalu Zrabatowani.pl przygotowana została specjalna okazja. Wydając za zakupy w Mango minimum 45 zł, otrzymujesz chasback w wysokości 45 zł! Takiej promocji jeszcze nie było!

Jednak, aby móc z niej skorzystać należy najpierw założyć całkowicie bezpłatne konto na Zrabatowani.pl lub zalogować się do już funkcjonującego. Następnie należy wejść na specjalnie przygotowaną zakładkę Mango, która jest regularnie aktualizowana o najważniejsze promocje i akcje zniżkowe. Po kliknięciu na baner klient jest przenoszony do strony internetowej Mango. Po wybraniu interesujących produktów i sfinalizowaniu transakcji, wirtualny portfel użytkownika zostanie przesłana kwota, w wysokości 45 zł. Warto skorzystać z tak atrakcyjnej okazji, ponieważ wystarczy przekroczenie sumy 50 zł, by otrzymać możliwość wypłacenia gotówki, która jest przelewana na konto rachunkowe użytkownika. Jak widać, wystarczy niewiele, by móc cieszyć się zaoszczędzoną sumą, która z kolei może być wydana na kolejne zakupy.

Promocja – kupuj bez VAT!

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na miłośników niskich cen. Tylko w ten weekend można liczyć na obniżenie cen wszystkich produktów w asortymencie sklepu Mango, o podatek VAT! Dzięki temu możliwe jest zakupienie nie tylko niezbędnych do wyposażenia domu akcesoriów, ale również gadżetów, które w znacznym stopniu ułatwiają życie. Oszczędności zaś pozwolą na zakupienie małego dodatku lub odłożenie kwoty na kolejne ciekawe weekendowe zniżki, jakie są regularnie organizowane przez portal Zrabatowani.pl.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam owocnych weekendowych zakupów, które z pewnością będą obfitować w niskie ceny i duże zwroty gotówki!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj