Zdjęcie sklepu

Mango promocje i kody rabatowe

Oceń sklep Mango

Ocena 4,40/5

Odbierz 5.00% zwrotu
za zakupy w Mango

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 5.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Mango - Lipca 2022

zobacz archiwalne promocje
Mango

OFERTA MANGO

Mango jest firmą, która swoje początki miała 25 lat temu. Wszystko rozpoczęło się o programu telewizyjnego. Była to pierwsza tego typu platforma sprzedażową w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i potrzebom rozwoju firmy, Mango od kilku lat oferuje swój asortyment również poprzez sklep internetowy.

Telezakupy Mango cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, głownie ze względu na różnorodność oferowanych produktów. W głównej mierze składają się na niego sprzęty i akcesoria domowe – zaczynając od kuchennych dodatków, po łazienkowe rozwiązania, kończąc na elementy wystroju wnętrz wszystkich pomieszczeń. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się również produkty z kategorii zdrowie i uroda, a także sport i odzież.

PROMOCJE MANGO NA ZRABATOWANI.PL 

Sklep nie tylko sprzedaje szybkie i wygodne rozwiązania, użyteczne codziennych czynnościach. Niesłabnące zainteresowanie klientów oferowanymi przez Mango produktami wynika w dużej mierze z niskich cen.

Promocje Mango bardzo często obejmują cały asortyment. Co więcej, bardzo łatwo jest się z nimi zapoznać – wystarczy kliknąć w daną kategorię, a wyświetli się zakładka „Promocja”. Po wejściu w nią, ukazuje się cały przeceniony asortyment pochodzący z danego działu

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie po skorzystaniu z promocji poprzez portal Zrabatowani.pl wystarczy, że klikniesz w ten link. Zapraszamy!

Dane kontaktowe sklepu

800 888 890

[email protected]

www.mango.pl

FB/Mangopl-1520460801554457


Mango-Media Sp. z o.o
ul. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

Metody płatności

Przelew
Za pobraniem
Karta kredytowa
Na raty

Metody dostawy

Poczta Polska
Kurier DHL
Paczkomaty InPost