Biżuteria dla mężczyzn – warto o niej pamiętać!

  • Biżuteria dla mężczyzn – warto o niej pamiętać!

Pomimo, iż nadal szerokie grono mężczyzn niechętnie zakłada biżuterię, da się zauważyć coraz większą otwartość w tym temacie. Nie tylko klienci są pozytywnie otwarci na takie dodatki do ubrań, ale również asortyment sklepowy daje w tym aspekcie szerokie pole możliwości. Zobacz co wybrać i jak nosić biżuterię dla mężczyzn?

Jak nosić biżuterię dla mężczyzn?

Wielu panów może i jest zainteresowanych noszeniem biżuterii, jednak nie do końca wie po co sięgać, by nadal zachować swój styl, ale jednocześnie dodać do niego coś nowego. Dlatego na początek dobrze jest decydować się na rozwiązania „bezpieczne”. Zdecydowanie do takich zaliczyć należy bransoletki. Na ten wybór składa się kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest fakt, iż w sklepach jest szeroki wybór tego typu dodatków. Swoje poszukiwania dobrze jest zacząć od takich sklepów jak np. Mokobelle. Marka rozumie nowoczesne trendy i  w swojej ofercie proponuje biżuterię, która jest jednocześnie stonowana i nieco zachowawcza, a z drugiej strony stanowi wzór nowoczesności. Naprawdę szeroki wybór pozwoli na zakupienie czegoś, co będzie jednocześnie podkreślało charakter mężczyzny, a drugiej będzie oryginalnym dodatkiem do niemal każdego stroju.

Ponadto bransoletki są delikatnym dodatkiem. Wielu panów nosi na co dzień zegarki czy inne urządzenia elektroniczne. Zatem widok ozdoby w tej partii ciała nie dziwi i niemal staje się niezauważalny.

Oczywiście do biżuterii męskiej należy zaliczyć spinki do mankietów. W takich sklepach jak W.Kruk znaleźć można  naprawdę piękne wzornictwo, które nie tylko będzie oryginalne, ale przede wszystkim stanowić będzie o najwyższej klasie elegancji. By jednak nie popadać w schematy zdecyduj się na te modele, które wyróżniają się kolorystyką, wzorem czy wykończeniem. Z drugiej strony zazwyczaj cena takich produktów jest dość wysoka, dlatego warto jest czekać na obniżki cen i promocje.

Biżuteria dla mężczyzn na prezent

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest kwestia prostą. Dlatego nierzadko osoby chcące obdarować najbliższą osobę płci męskiej sięgają po rozwiązania niestandardowe i nieoczywiste. Do takich zaliczyć z pewnością można biżuterię. Jeśli jednak decydujesz się na ten krok, pamiętaj by dopasować ja maksymalnie pod gusta. Jeśli zatem możesz pozwolić sobie na nieco więcej ekstrawagancji, spraw sobie łańcuch z dużym wisiorkiem lub pierścień. Z kolei jeśli ma to być coś delikatnego, lepiej jest decydować się na niewielkich rozmiarów elementy, w stonowanej kolorystyce np. czerń, granat lub szarości.

Jeśli chcesz, by podarunek był spersonalizowany, to świetna okazja do umieszczenia inicjałów lub dedykacji na odwrocie biżuterii. Taki prezent z pewnością będzie czymś wyjątkowym i oryginalnym.

Podsumowanie

Z pewnością są mężczyźni, którzy najprawdopodobniej nigdy nie przekonają się do tego, by swój wygląd podkreślać dodatkami w postaci biżuterii. Niemniej jednak warto jest otworzyć się na nowe trendy, ponieważ w tej kwestii można uzyskać naprawdę interesujący efekt.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj