Urlop last minute

  • Urlop last minute

Tanie podróżowanie podczas słonecznej majówki nie należy tylko do osób, które planują i wcześniej szukają najlepszych rozwiązań na ten okres. Dla spóźnialskich parę dni wolnego w maju może być również niezapomnianym i pełnym wrażeń czasem. Promocyjnych ofert last minute jest mnóstwo, dzięki nim można znaleźć się na większości pięknych szerokości geograficznych na naszej planecie.

Szybkie planowanie wymarzonych wakacji

W internecie można znaleźć wiele rabatów i okazji cenowych na wakacje w maju. Jedną z nich jest portal MyTravel, który prowadzi usługi turystyczne wielu znanych biur podróży takich jak Neckermann czy Itaka. Oferują one wiele zniżek w postaci wycieczek last minute. Maroko, Grecja, Turcja, Tunezja czy Egipt to jedne z wielu destynacji, do których można się udać podczas urlopu. Zniżki na wyjazdy do tych cieplejszych krajów dochodzą nawet do 40%. Jednym z operatorów wycieczkowych oferujących wiele okazji cenowych jest TUI. Co więcej, niemiecki koncern turystyczny zapewnia zwrot za zakupy w postaci kilku procent za wycieczkę, a nawet za bilet lotniczy. Cashback w czystej postaci!

Podróże w najdalsze zakątki świata w korzystnych cenach

Poszukując najbardziej korzystnych ofert z pewnością natkniecie się na klub Travelist. Portal selekcjonuje najwyższej jakości oferty hoteli zarówno w kraju, jak i za granicą. Jeśli marzy Ci się luksusowy wypoczynek nad polskim morzem lub w górach za niewielką cenę to korzystaj z ich okazji! Na majówkę można znaleźć rabaty nawet do 80%, uzyskać zwrot z zakupów w myśl idei cashback. Dzięki takim rozwiązaniom wyjątkowo i bardzo tanio spędzimy swój majowy urlop.

Majówka na własną rękę

Dla miłośników podróży na własną rękę jednym z kluczowych czynników, a zarazem najbardziej kosztownym zakupem są bilety lotnicze. Udając się w najdalsze zakątki i krańce świata często trzeba liczyć się z tym, że cena takiego wypadu jest wygórowana ze względu na loty. Jednak na takich portalach jak tripsta.pl można znaleźć wiele ofert promocyjnych i rabatów. Działają oni w myśl zasady cashback, która umożliwia klientom zwrot za zakupy. Bazuje na nowoczesnych systemach, dzięki którym można łączyć bilety różnych linii lotniczych i dotrzeć w wymarzone miejsce w bardzo przystępnej cenie. Wobec tego wiele oszczędzamy, możemy cieszyć się i maksymalnie korzystać ze wszystkich przyjemności na miejscu. Luksusowy hotel, nowoczesny apartament czy przyjemny pokój w okazyjnej cenie na majówkę to nie problem dla portalu hotels.com. Dzięki niemu na własną rękę znajdziemy najlepsze i najbardziej komfortowe miejsca w ponad 60 krajach. Korzystając z jego ofert można uzyskać rabaty nawet do 40% i cashback do 3%.

Majówka to pierwsza w roku okazja do wyrwania się z pracy i wspólnego, rodzinnego wyjazdu, samodzielnej wyprawy czy romantycznego tygodnia w wyjątkowych zakątkach świata. Skorzystajcie z niesamowitych okazji cenowych i rabatów, nie zapominajcie o kodach promocyjnych i spędźcie niezapomniany czas na jednym z krańców naszej planety.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj