Bielizna sloggi

  • Bielizna sloggi

Sloggi zrewolucjonizowało rynek damskiej bielizny w roku 1979 za sprawą fig, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała, a przy tym są niezwykle wygodne i przyjazne dla skóry. Sekret ich produkcji tkwił w wykorzystaniu czystej bawełny oraz lycry core-spun. Dzisiaj marka liczy sobie 40 lat i cały czas ma się doskonale.

Bawełna na pierwszym miejscu

Mimo upływu lat sloggi nadal produkowane są z lycry core-spun. To bardzo elastyczna dzianina, która nawet po wielokrotnym praniu zachowuje swój pierwotny fason. Dzięki temu skóra ma kontakt jedynie z bawełną. Zanim pojawiły się sloggi, kobiety nosiły klasyczne bawełniane figi, które były wprawdzie higieniczne, ale szybko traciły fason i nie były zbyt wytrzymałe. Można było postawić także na bieliznę wykonaną z dzianin syntetycznych, ale ta była sztywna i raczej niewygodna.

Przełomem było pojawienie się na rynku naturalnych fig sloggi wykonanych z dzianiny nowoczesnej łączącej w sobie bawełnę i lycrę. Były one miękkie, lekkie, a jednocześnie wygodne i stylowe. Nic więc dziwnego w tym, że sloggi szybko podbiły rynek bieliźniarski na całym świecie. W ciągu zaledwie kilku lat figi można było kupić w 12 krajach. Pojawiły się też nowe propozycje np. figi sportowe czy ozdobione koronkami.

Sloggi dla mężczyzn

Co ciekawe, w roku 1986 sloggi rozszerzyło swój asortyment również o produkty przeznaczone dla mężczyzn. W końcu panowie też oczekują bielizny wygodnej, komfortowej, wytrzymałej i higienicznej zarazem. W XXI wieku na rynku pojawiła się linia sloggi Sensual wykorzystująca delikatną mikrofibrę. Tym samym w świecie bielizny pojawił się materiał, który jest nie tylko miękki i delikatny, ale i doskonale przepuszcza powietrza, pozwalając skórze oddychać.

Dzisiaj produkty sloggi są dostępne dla każdego i wcale nie trzeba w tym przypadku przepłacać. Wystarczy śledzić promocje np. na Telimena.pl czy w sklepie Answear.

Nowe propozycje bieliźniane

Prawdziwą furorę na rynku bieliźniarskim zrobiły figi z serii Hot Hips. Wykonane były one za pomocą techniki laserowej oraz metody The Original Laser Cut Technology. Nie posiadały szwów przy nogawkach i taśmy w pasie. Doskonale sprawdzały się tym samym nawet pod bardzo obcisłymi ubraniami. Sloggi postawiło też z czasem na kostiumy kąpielowe wykonane z wysokiej jakości mikrofibry. Ich cechą charakterystyczną jest na pewno wielokolorowość. Tym samym stroje kąpielowe sloggi często rozpoznać można już na pierwszy rzut oka.

Co ciekawe, już w roku 1993 sloggi jako pierwsze uzyskało prawa do certyfikatu Okotex Standard 100. Wiadomo, że produkty sloggi są testowane medyczne i przyjazne dla skóry człowieka. Od roku 1979 firma do produkcji bielizny wykorzystuje ten sam materiał i stawia na najwyższą jakość oferowanego asortymentu, produkowanego zgodnie z zasadą czystości. Dzisiaj sloggi to synonim mody na najwyższym poziomie. Marka stawia na wygodę i komfort użytkowania, ale nie odchodzi przy tym od obecnych trendów.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj