10 perfekcyjnych sukienek na wakacyjną randkę

  • 10 perfekcyjnych sukienek na wakacyjną randkę

Jaka powinna być sukienka na wakacyjną randkę? Oczywiście albo kobieca mini, albo tajemnicza maxi! Obydwa rodzaje sukienek pozwalają wyeksponować naszą kobiecość, zachowując w pełni klimat beztroskiego lata i słonecznych wakacji. W sezonie letnim 2018 szczególnie modne będą wszelkiego rodzaju koronki, atłasy, cekiny, przezroczystości, jednym słowem pełna zmysłowość na pierwszy planie.

 

 

Zmysłowe sukienki hitem lata 2018!

Modę na zmysłowe sukienki zapoczątkował już sezon wiosenny, kiedy to w sklepach królowały wszelkiego rodzaju delikatne topy na ramiączkach, z wyglądu przypominające… koszulki nocne. W sezonie letnim moda ta przeniosła się na sukienki. Dzięki temu nie będziemy mieć żadnych problemów z kupieniem romantycznej albo seksownej sukienki na wakacyjną randkę.

 

 

 

Jakie kolory będą modne latem 2018?

Hitem będą pastele, ale tym razem głównie w chłodnych odcieniach, zgaszonych. Jak zwykle królować będzie biel, ale w te wakacje szukajmy sukienek w odcieniach ecru i bardzo jasnego beżu. Sukienki w sezonie lato 2018 bardzo często ozdobione są wszelkiego rodzaju koronkami oraz cekinami. Modne będą również sukienki w całości z koronki. Reasumując wszelkie przezroczystości i “niedomówienia” będą mile widziane. Tego typu modele wspaniale podkreślają wakacyjną opaleniznę, dzięki czemu na letniej randce możemy poczuć się maksymalnie atrakcyjnie! Na tym nam przecież najbardziej zależy.

Latem możemy pozwolić sobie na wiele więcej!

Szukając romantycznej, wakacyjnej stylizacji korzystajmy z tego, że możemy sobie pozwolić na o wiele więcej! Nie bójmy się odsłonić opalone ciało, które zawsze wygląda atrakcyjnie. W lecie spokojnie możemy założyć sukienkę, pod którą prześwituje bielizna albo strój kąpielowy. Taki widok nikogo nie zdziwi, a my będziemy mogły poczuć się maksymalnie sexy. Szukając sukienki na randkę nie bójmy się głębokich dekoltów. W przypadku takiego fasonu sukienki szczególnie warto połączyć ją z delikatną biżuterią celebrytką, która wspaniale ozdobi opalony dekolt. Zobaczcie 10 wspaniałych modeli na wakacyjną randkę od Zrabatowani.pl!

 

 

 

 

Garść letnich inspiracji:

 

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj