Skorzystaj z rabatu do 50% w Zalando

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 50% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Zalando - Luty 2017

zobacz archiwalne promocje
Zalando

OFERTA ZALANDO NA ZRABATOWANI.PL

Zalando jest sklepem internetowym, założonym w 2008 roku. W niezwykle krótkim czasie, za sprawą sprawnej kampanii reklamowej, obszar działania firmy wyszedł poza granice Niemiec i trafił do takich państw jak Włochy, Holandia czy Hiszpania. Od 2014 roku sklep funkcjonuje również w Polsce.

Największą zaletą sklepu Zalando jest mnogość marek, które niekiedy są ciężko dostępne w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Ponadto asortyment obejmuje odzież dla niej i dla niego, jak również szeroki wybór dodatków i akcesoriów. Wszystkie produkty są prezentowane w bardzo dokładny sposób, z bogatym opisem oraz wskazówkami i propozycjami modowymi.

RABATY ZALANDO NA ZRABATOWANI.PL

Wszyscy miłośnicy mody chętnie kupują w Zalando, ponieważ koszty wysyłki, są zupełnie darmow!. Podobnie jak zwroty towarów, który można oddać do 100 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zakupy w takim sklepie to prawdziwa przyjemność!

Oprócz tego Zalando chętnie organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne. Niektóre z nich sięgają nawet do 70%. Osoby korzystające z portalu Zrabatowani.pl mogą cieszyć się jeszcze większymi przywilejami, w postaci promocji Zalando. Wystarczy, że wjedziesz na portal Zrabatowani.pl, klikniesz w obowiązująca promocję i dokonasz zakupów. Podczas płatności wklej kod promocyjny, który obniży wartość sumy do zapłaty lub doda punkty do portfela cashback – promocja Zalando.

Dane kontaktowe sklepu

+49 (0)30 2759 46 93

[email protected]

zalando.pl

FB/zalando.polska


Zalando SE (Spółka europejska)
Tamara-Danz-Str. 1
10243 Berlin

Metody płatności

Przelewy24
PayPal
VISA
MasterCard
Za pobraniem

Metody dostawy

FedEx
DHL

Inne promocje w kategorii Moda i biżuteria

Próchnik Ombre Asos VANGRAAF Marionex Groupon Wittchen emag