Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie UPC

Oceń sklep UPC

Ocena 4,35/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie UPC - Lipca 2022

zobacz archiwalne promocje
UPC

OFERTA UPC

UPC to obecnie jeden z wiodących dostawców usług telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu czy telefonii, przeznaczonej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Z usług UPC korzysta w tym momencie niemal 1,5 miliona klientów. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC znajduje się ponad 2,8 mln gospodarstw domowych, w 140 miejscowościach Polski.

Konsekwentne wzbogacanie oferty, skupienie się na innowacjach oraz unowocześnianiu infrastruktury czyni z UPC rynkowego trendsettera w zakresie wdrażania nowych rozwiązań.

1700 specjalistów zatrudnionych w kilkunastu biurach na terenie całego kraju dba o najwyższą jakość oferowanych Państwu usług. Pasja i zaangażowanie pracowników pozwoliły UPC na stałe wpisać się w krajobraz cyfrowego świata w Polsce.

PROMOCJE UPC NA ZRABATOWANI.PL

Firmę UPS tworzą przede wszystkim ludzie Relacje łączące firmę z klientami są dla UPC sprawą priorytetową. Dlatego też wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom, UPC oferuje różnego rodzaju akcje promocyjne, rabaty, zniżki czy oferty specjalne. Miłośnicy okazji cenowych nie mają powodów do narzekań, gdyż promocje w UPC potrafią być naprawdę duże!

Odkryj aktualne promocje UPC, klikając w link

Dane kontaktowe sklepu

---

formularz kontaktowy

upc.pl

FB/UPCpolska


UPC Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Metody płatności

Przedpłata

Metody dostawy

Dostawa do domu

Inne promocje w kategorii Telekomunikacja

T-mobile Virgin Mobile NETIA Heyah Player Canal + Plus Netflix