Zdjęcie sklepu

Smyk gazetka i promocje

Oceń sklep Smyk

Ocena 4,64/5

Odbierz 2.40% zwrotu
za zakupy w Smyk

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 2.40% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

Nie masz kasy na zakupy? Łap okazje

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Smyk - Luty 2020

zobacz archiwalne promocje
Smyk

KODY RABATOWE W SKLEPIE SMYK

Historia sklepów dziecięcych Smyk sięga 1952 roku i oddania do użytku Centralnego Domu Towarowego w Warszawie. Nowoczesny, na tamte czasy, CeDeT stał się finalnie jedną z wizytówek modernizmu w Polsce. Sama marka także zyskiwała na popularności i uznaniu, dzięki nieustannemu poszerzaniu swojej oferty o kolejne rodzaje asortymentu, stając się w efekcie najlepiej zaopatrzonym sklepem w stolicy.

Obecnie, bogata gama produktów zawiera artykuły dedykowane dla kobiet w ciąży, ale przede wszystkim dla dzieci, od urodzenia do 14. roku życia. Smyk posiada wysokiej jakości marki własne zabawek, odzieży i obuwia. Działalność sieci jest obecna również na rynkach europejskich, gdzie cieszy się zaufaniem i popytem wśród wymagających klientów.

Najrozmaitsze akcesoria dziecięce są dostępne nie tylko w sprzedaży stacjonarnej. Sklep internetowy Smyk oferuje bogaty wybór swoich produktów, gdzie oprócz możliwości ich nabycia bez potrzeby wychodzenia z domu, użytkownicy znajdują oferowane przez Smyk promocje.

Najwyższe standardy w zakresie dostarczanych produktów, jak i obsługi, spotykają się z docenianiem odbiorców, czego najlepszym potwierdzeniem mogą być wielokrotnie zdobyte wyróżnienia na prestiżowych konkursach. Szczególnie warte odnotowania są tutaj takie laury, jak chociażby: Gwiazda Jakości Obsługi 2014, Wyróżnienie przyznane przez The Walt Disney Company, MAPIC Award 2006 czy ważny dla kategorii rynkowej, w której działa Smyk, Superprodukt 2006.

PROMOCJE W SKLEPIE SMYK

Wysoka jakość marki Smyk dostępna w niskich cenach na zrabatowani.pl

Dzieciństwo to okres beztroskiej zabawy, która ma wpływ na rozwój. Aby go wspierać należy dostarczać dziecku właściwych bodźców i budować wokół niego przestrzeń sprzyjającą nieskrępowanej radości. Właśnie z myślą o dziecięcym komforcie, kreatywności i swobodzie działania, funkcjonuje marka Smyk, która nie tylko ubiera maluchy, ale również zaopatruje ich pokoje w najróżniejsze akcesoria do zabawy. Proponując asortyment dopasowany do różnych potrzeb wiekowych, nie zapomina także o dorosłych, kierując się zasadą "szczęśliwe dziecko to szczęśliwy rodzic i odwrotnie".

Jak najprościej można uszczęśliwić rodzica? Powodując uśmiech na twarzy jego dziecka, do którego najszybsza droga wiedzie właśnie przez zakup wymarzonej rzeczy. Marka stara się dawać rodzicom powody do zadowolenia poprzez wysoką jakość wykonawstwa swoich produktów, które są bezpieczne dla dzieci, ale również poprzez proponowane przez Smyk promocje. Każdy kod rabatowy Smyk przybliża dorosłych do wywoływania radości u dzieci, a przez to także u nich samych. Daje także możliwość zrealizowania czyjegoś małego marzenia o wielkim znaczeniu.

Ale nie trzeba czekać na ogłoszoną przez Smyk wyprzedaż. Dzięki platformie zrabatowani.pl oferty rabatowe sklepu są dostępne okresowo online, dlatego warto dołączyć do programu lojalnościowego zrabatowani.pl i być na bieżąco zawsze, gdy pojawią się rabaty Smyk.

Przekonaj się już teraz, jakie benefity możesz zyskać, korzystając z członkostwa w zrabatowanych – po prostu kliknij w kody rabatowe Smyk. Program, oprócz generowania darmowych kodów rabatowych, dzięki którym zakupy w ulubionych sklepach, takich jak Smyk, będą tańsze, jest oparty dodatkowo na mechanizmie cashback, co oznacza, że każdy użytkownik otrzymuje zwrot określonych kwot za pieniądze wydane na platformie zakupowej. Aby otrzymać taki zwrot za zakupy w sklepie smyk logowanie należy rozpocząć w górnej sekcji strony zrabatowani.pl.
Nie zwlekaj z rejestracją, aby móc zacząć jak najszybciej cieszyć się zakupami w sklepach dostępnych z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, 24 godziny na dobę oraz ze środków gromadzonych podczas zakupów w systemie zrabatowani.pl

Dane kontaktowe sklepu

+48 22 462 72 57

[email protected]

www.smyk.com

FB/smykcom


E-COMMERCE SERVICES Sp. z o.o.
Warszawa 00-017 
ul. Marszałkowska 104/122

Metody płatności

Płatność przy odbiorze
Płatność oniline

Metody dostawy

Salon empik
Kurier pocztowy Pocztex
Kurier UPS