Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie Reebok

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Reebok - Kwiecień 2021

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

zobacz archiwalne promocje
Reebok

OFERTA REEBOK

Firma Reebok (w skrócie RBK) to znany na całym świecie producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, należący od 2006 roku do wielkiego koncernu Adidas. Nie wszyscy wiedzą jednak, że początki marki Reebok sięgają jeszcze XIX w., kiedy to w 1894 roku pod nazwą J.W. Foster and Sons Limited założyli ją ojciec z synem biegaczem.

Wizją Reeboka jest dostarczanie produktów sportowych ludziom na każdym poziomie zaawansowania, począwszy od dzieci na placu zabaw, a skończywszy na zawodowych sportowcach. Zgodnie z filozofią twórców marki każdy człowiek nosi w sobie potencjał i Reebok jako producent stawia sobie za cel, by pomóc konsumentom wykorzystać ich prawdziwe możliwości, wspinając się na nieosiągalne z pozoru wyżyny umiejętności.

Przez lata główną ofertę RBK stanowiły różnego rodzaju buty. Obecnie gama produktów sukcesywnie się powiększa. Tworzone są nowe podgrupy, skupione wokół wielu dziedzin produktów. Podgrupy te chociażby Reebok Basketball, Reebok Bikes, Reebok University czy Reebok Fitness.

OKAZJE CENOWE REEBOK NA ZRABATOWANI.PL

Jednym z elementów budowania trwałych relacji z klientami, jest zaskakiwanie ich specjalnymi ofertami w postaci zniżek czy kuponów rabatowych. Warto odwiedzać co jakiś czas stronę sklepu, aby nie przegapić żadnej okazji. Rabaty mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent!

Sprawdź czekające na Ciebie okazje cenowe w Reebok, klikając w link

Dane kontaktowe sklepu

800 1214 468

---

reebok.pl

FB/Reebok


adidas International
Trading B.V.,
Hoogoorddreef 9a,
1101 BA Amsterdam,
The Netherlands

Metody płatności

Przelew
Płatność kartą

Metody dostawy

Kurier