Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie Redcoon.pl

mail powiadom o nowych promocjach

Oceń sklep Redcoon.pl

Ocena 4,35/5

Odbierz 1.00% zwrotu
za zakupy w Redcoon.pl

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 1.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Redcoon.pl - Marzec 2018

zobacz archiwalne promocje
Redcoon.pl

NOWOCZESNY SPRZĘT W REDCOON.PL

Redcoon to internetowy sklep, oferujący asortyment taki jak: sprzęt RTV, sprzęt AGD komputery czy akcesoria dla domu. Firma powstała w 2013 roku w Niemczech. Obecnie działalność jest prowadzona również w takich krajach jak Belgia, Holandia, Austria, Hiszpania, Portugalia i Włochy. Od 2008 roku sklep działa również w Polsce.

W skład asortymentu sklepu wchodzi ponad 35000 produktów, z zakresu elektroniki użytkowej. Dzięki temu możliwe jest w pełni wyposażenie swojej przestrzeni mieszkalnej, wysokiej klasy sprzętem, jaki jest oferowany rzez sklep Redcoon. Klient może znaleźć tu m.in.:

  • telewizory,
  • aparaty fotograficzne,
  • tablety,
  • lodówki,
  • zmywarki,
  • ekspresy do kawy,
  • zabawki dla dzieci.

Wszystkie sprzęty pochodzą od światowej klasy producentów (m.in. Nikon, Sony, Phillips, LG, Panasonic, Canon czy Toshiba), którzy słyną z wykorzystywania najnowszych technologii, jak i wysokiej klasy materiałów, używanych do ich produkcji. Dzięki temu klient zaopatrując się w asortyment Redcoon ma gwarancję jakości obejmującej długie lata użytkowania.

Wsparcie sprzedażowe jest również prowadzone na poziomie obsługi klienta. Specjaliści Redcoon cechują się znajomością asortymentu, poszczególnych parametrów sprzętu, jak również profesjonalnym podejściem do indywidualnego klienta. Kontakt z firmą możliwy jest poprzez infolinię telefoniczną, formularz zgłoszeniowy czy poprzez korespondencję elektroniczną. Dodatkowo każdy konsument na stronie internetowej może znaleźć wszystkie niezbędne do dokonania zakupów informacje, jak również dane odnoszące się do możliwości zwrotu zakupionego towaru, jego gwarancji czy reklamacji. Uwzględnione są również aspekty płatności, a nawet objaśnione zostały warunki odstąpienia od umowy.

Sklep jest doceniany przez polskich klientów, co ma swoje odwzorowanie w licznych nagrodach, jakie zostały mu przyznane: laureat „Zaufane opinie Ceneo.pl 2015”, „Jakość Obsługi Opineo”, certyfikat „Słucham Swoich Klientów Opineo”. Ponadto firma przystąpiła do Programu Ochrony Klientów oraz Firma Przyjazna Naturze, propagując i szerząc świadomość na temat ochrony środowiska.

KODY RABATOWE REDCOON.PL NA ZRABATOWANI.PL

Oferta sklepu jest nie tylko bardzo dobrze rozbudowana, ale przede wszystkim przyciągają okazje cenowe, które umożliwiają zakupienie wysokiej klasy sprzętu za niewielkie pieniądze. Dodatkowo często oferowane promocje, poprzez wprowadzane kody promocyjne Redcoon.pl, dają szanse na naprawdę duże rabaty cenowe.

Jednak bony rabatowe, jakie oferowane są na stronie sklepu internetowego Redcoon.pl to nie wszystko. Poprzez nawiązanie współpracy z portalem Zrabatowani.pl, klienci mają okazję na jeszcze większe kody rabatowe Redcoon.pl, które bardzo często odnoszą się do całego asortymentu marki. Warto założyć osobiste konto portalu, ponieważ poprzez specjalne kody rabatowe możliwe jest zbieranie punktów cashback, który są kumulowane w wirtualnym portfelu, a następnie wydawane użytkownikowi w postaci gotówki. Dodatkowo kupony rabatowe to okazja na rabat, czyli możliwość dokonania zakupów taniej. Sprawdź obowiązujące na Zrabatowani.pl kupony dotyczące sklepu Redcoon.pl

Dane kontaktowe sklepu

799 350 050

formularz kontaktowy

redcoon.pl

FB/redcoonpl


redcoon Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 179

Metody płatności

Przelewy 24
Za pobraniem
Karta kredytowa
Raty

Metody dostawy

Kurier

Inne promocje w kategorii RTV AGD elektronika

Rtv Euro AgdMedia MarktRedcoon.plCarrefourLGcyfrowe.plzadowolenie.plBang Good